Organix

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sugar bunnie, az összetevőket feltöltötte: macskajaj, Módosítva: 2014. augusztus 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Értékes keveréke a marokkói argánolajnak, ami áthatol a hajszálon, hogy helyreállítsa annak fényét és puhaságát. Mentes szulfátoktól és parabénektől, és biztonságos festett hajra is. Helyreállítja a száraz haj nedvességtartalmát, és véd a hő-és UV-károsodástól.

szofka77

2020. május 23.

Valodi eu szuz pothajra vettem arra jo volt, rendbe tette a hajam mintha uj lett volna, de egyebkent igen nagyon zsiros a hajam 2nap utan tole..pedig amerikai oldalakon ajanljak virgin hair extension-re...a coconut-osat kerestem de sehol nem talaltam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Lills

2018. november 10.

Mindig Organix sampont és balzsamot veszek (de azt mindig váltogatom hogy melyiket), és ezt nagyon megszerettem, az alapvetően nem túl jó állapotú hajam (hosszú, sötétbarnáról világosszőkére festve) jól karbantartja, akkor sincs nagy baj ha nem sikerül hajpakolást használni. Egyébként jól tisztít, mindig kellemes érzést hagy maga után, az illata is nagyon szuper (nem túl erős, de egy ideig megmarad a hajban, én szeretem). Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

TDiana

2017. augusztus 31.

Írországi kiruccanás alatt szereztem be ezt a sampont, pár hónapja használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Jó az illata, az állaga, nem szárítja a hajam és jól tisztít. Kellő mennyiség is van az üvegben, szerintem nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

cintialaura

2017. augusztus 21.

Nagyjából felér egy fényes nappali rablásnak ez a sampon, így hogy gyakorlatilag hasznavehetetlen. Első nap végére vállalhatatlan a hajam tőle, annyira lapos és zsíros, rossz megfogni.
Az illata jó, így tusfürdőnek elhasználom, mert legalább nem irritál....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Az illata jó, így tusfürdőnek elhasználom, mert legalább nem irritál....

e0106

2017. március 26.

Többször újravettem már. Puha lesz tőle a hajam, és nagyon jó az illata is. Kevés kell belőle, mert nagyon sűrű az állaga. 2-3 naponta mosok hajat, és több mint 1 hónapig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

haaszrebekaanna

2016. december 27.

én ha jól emlékszem akkor nyár végén vettem a sampont, s kb. még az egyharmada megvan.
összességében szerintem nagyon szuper kis termék! nekem nagyon bevált, utoljára augusztus végén voltam fodrásznál, de nincsenek töredezett hajszálaim. az állaga sűrű, ezért nem kell belőle sok, és bár sokak azt írták, hogy zsírosítja a hajukat, én ezt nem tapasztaltam: ugyanúgy 5 naponta mosok hajat, mint korábban, sőt minden hajmosás előtt használom az Aromax argánolajos-ricinusos hajpakolását is.
tuti, hogy újraveszem/kipróbálom a többi organix terméket! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

tuti, hogy újraveszem/kipróbálom a többi organix terméket! :)

Rittus89

2016. október 22.

Csalódás... eléggè zsírosítja a hajam, az állaga sűrű mint a takony, nem sajnálnám rá a 8 eurót ha működne de az 1-2euros kallos samponok sokkal jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

dmrfwhtmksyhppy

2016. október 15.

Pár hónapja vásároltam ezt a terméket és a hozzá illő balzsamot. Már az első hajmosás után éreztem, hogy valami nem az igazi, mert a hajam lelapult tőle és hamar is zsírosodott. Én ott tettem le erről a samponról, amikor azt vettem észre, hogy korpásodik tőle a hajam...a balzsam pedig szerintem nem teszi a dolgát. Olyan, mintha nem is használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

timilla

2016. május 5.

A húgomtól kaptam a sampont, az ő haját zsírosította, ezért nem nagyon szerette. Én 2-3 naponta hajat mosok, ennyi idő alatt nem látom, hogy különösebben zsírosítana, de parallel 3-4 féle sampont használok, úh igazán hozzájuk sem tud szokni a fejbőröm. Az illatát szeretem, nem nehezíti el a hajamat, nem irritálja a fejbőrömet, talán egy picit túl selymessé teszi a hajamat, de azért beszárítással tartja a formáját. Erős négyest adok neki, de ha én választok, biztos nem ezt a sampont veszem le a polcról a boltban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

ZsofiSz

2016. május 2.

Néhány hónapja használom a sampont, de már alig várom, hogy elfogyjon... Elég nagy elvárásokkal indultam neki, tekintve az árát és a sok jó véleményt. Az illata egyáltalán nem jó, a sampon maga zsírosítja a hajamat, úgyhogy gyakorlatilag semmi jót nem tudok róla mondani. Sajnos :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2