Oriflame

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2019. június 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló dezodoráló krém 3x több hidratáló összetevőt tartalmaz, mint egy Activelle golyós dezodor. Az innovatív ActiBoost Technológia azonnali, akár 48 órán át tartó védelmet nyújt. Illata akkor a legintenzívebb, amikor a legnagyobb szükséged van rá. Nyugtató hatást nyújt szőrtelenítés után. Kiváló hatékonyság, gyengéd védelem.

jane79

2020. május 7.

Gondoltam teszek vele egy próbált. Nem kánikulában használtam úgyhogy az izzadásgátló hatásáról nem tudok beszámolni, bár végig friss illatom volt tőle.
Kicsit nehézkes volt a krémdezodor használata, nem tudtam sok e, amit felviszek vagy nem. Nekem nyomot hagyott a ruhán, bár lehet, hogy nem vártam eleget, hogy felszívódjon Engem nem győzött meg, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 7.

spavanilly

2019. július 21.

Anno, az őskorban volt nekem egy N.v.a - ugyanilyen kiszerelésű dezodorom, amíg lehetett kapni, azt használtam.
Nagyon megörültem ennek a terméknek, alig vártam, hogy kipróbáljam.
Tapasztalataim:
Nagyon finom, tiszta illata van, kupakja biztosan zár- nem folyik.
Első használatokkor nem kentem fel túl sok terméket- így nem is tudta kifejteni a hatását.
Ez azt jelenti, hogy ahhoz, hogy fürdés után másnap reggel még a deo ( és nem a saját) illatodat érezd; annyi terméket kell felkenni...szóval kb.dupla annyit, mint gondolnád- és így teljesen jó.
A hidratáló hatása és a kiszerelése miatt esett a választásom erre a termékre.
Maradéktalanul beszívódik, nem morzsálódik, beszívódás után nem hagy fehéres réteget a bőrön.
Én használat után papírtörlővel meg szoktam törölni a kenőfejet, így tisztán lehet tárolni.
Borotválkozás után semmilyen irritációt nem okozott.
Akciós áron mindenképp megér egy próbát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

Nagyon megörültem ennek a terméknek, alig vártam, hogy kipróbáljam.
Tapasztalataim:
Nagyon finom, tiszta illata van, kupakja biztosan zár- nem folyik.
A hidratáló hatása és a kiszerelése miatt esett a választásom erre a termékre.
Borotválkozás után semmilyen irritációt nem okozott.
Akciós áron mindenképp megér egy próbát!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3