Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Babooca, az összetevőket feltöltötte: Suklaakeiju, Módosítva: 2017. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Egy érzéki, kifinomult illat a bazsarózsa, a karamellás tea és az agarfa izgalmas aromájával.

borntobe

2017. június 26.

Most vettem elő újra, nekem ez egy nyári, fülledt esti illat. Testpermethez képest meglepően tartós és kifinomult, nagyon szeretem. Egzotikus, de nem az olcsó indiai hangulatot hozza, hanem valami elegánsabbat. Nekem nem folyik, fújom orrba-szájba, alig fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

CataKatinka

2016. szeptember 13.

Különleges keleties illat, semmihez nem fogható és testpermethez képest elég tartós is, kár, hogy limitált volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Orsyna

2014. július 18.

Ez nagyon fincsi édes fűszeres illat. Jobban tetszik, mint a cseresznyevirágos.Azt átpasszoltam anyumnak.Kézkrémmel együtt akciósan olcsón szereztem be. Így mindenképp megérte.Az enyém nem folyik a kupaknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

ritaszeged

2014. április 2.

Nekem is ezt tetszett legjobban a 3 termék közül, de annyi pénzért amikor ott adták, egy szimpla testpermetért nem szerettem volna kiadni, de már hónapok óta sokszor lehet hozzájutni akciósan, mostanában is. Én a szerb katalógusból rendeltem. Finom édeskés illata van, nem épp nyári, de egynek nem rossz, főleg, hogy mennyire szerettem volna korábban megvenni, biztosan elfogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

karakumsivatag

2014. január 18.

Az üvege csavaros, szerintem azért folyik. Úgyhogy picit meg kell húzni a menetet:). Én azért szeretem az utántölthető üvegeket, mert ha elfogy a parfüm, akkor tehetek bele mást, szeretek dolgokat újrahasznosítani. Az illata finom édeskés, engem a Hugos Boss Orange-ra emlékeztet. A tartósságával nincs probléma. Nem parfüm, de így is nagyon sokáig érezhető. Most akciós az Orinál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 18.

mynix

2013. december 26.

A család legjobb illatú tagja, még tartós is evvel nem is lenne baj, de a csomagolás szörnyű. A teteje mellett folyik ki a lé, és nagyon kemény a tető írtó erővel kell fújni, hogy megmozduljon. Borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Nefertiti

2013. augusztus 19.

Nagyon finom, meleg, kellemes illata van. A csalad legjobb illata, sztem!
Testpermethez kepest tartos is.
Szep a csomagolasa, tetszik a szin osszeallitasa, az uvege ...
Sztem sokaig eleg lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Nagyon finom, meleg, kellemes illata van. A csalad legjobb illata, sztem!
Testpermethez kepest tartos is.
Szep a csomagolasa, tetszik a szin osszeallitasa, az uvege ...
Sztem sokaig eleg lesz!

Pink Lady

2013. július 29.

Nagyon kellemes, édes illata van, ami sokáig érezhető. Nagy melegben szívesen használom testápoló helyett, mert olyan, mintha egy kicsit hidratálna is. Viszont van valami problémája a tetejének, mert ha egy kicsit elfordítom és úgy fújom, akkor máris elkezd folyni, de lehet, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy ilyet kaptam. Ettől függetlenül szívesen ajánlom azoknak, akik szeretik az édes illatokat! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

p.edit1965@gmail.com

Korcsoport: >54
2013. július 25.

Remek illata van,és viszonylag tartós is!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. július 25.

Remek illata van,és viszonylag tartós is!!!

vanillacaramella.sweet

2013. július 20.

A karamellát alig érzem,inkább valami meleg, kissé samponos,fás illat. Azt hittem,hogy édesebb lesz,de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.