Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Hidratáló folyékony szappan aloe vera kivonattal és lótusszal.

nkatika

2013. február 12.

Többször használta az egész család, nagy kedvenc volt, csodás illattal. Utántöltő kiszerelés is létezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

médea

2012. április 1.

Egyszer kaptam ajándékba. Krémes állagú, egyáltalán nem szárít és jó az illata. Az összetevői miatt (aldehid kibocsátó anyag) miatt nem adok 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 1.

Szép

2012. január 17.

Szeretem az illata miatt és nem szárítja a kezet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

Szeretem az illata miatt és nem szárítja a kezet

tothdyna

2011. december 13.

Szerettem az illatát, de ez is csak egy szimpla folyékony szappan. Leváltottam őket natúr szappanokra, mindenkinek jobb ez így. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 13.

horzso

2011. december 12.

Ez az egyik Oriflame termék, amit azután iktattam ki a háztartásból, hogy feltöltöttem az összetevőket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 12.