Oriflame

Ár:   7999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hanne, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Az Amber Elixir Mystery illatát a Balti-tenger ékköve, a borostyán ihlette. Átjárja az érzékiség és a szépség. Az illat egy parfümkészítő mester alkotása. A vörös liliom fokozza titokzatosságát. Egy egzotikus, csábítóan nőies illat."

5 mlit cserélnék ebből másik Amber illatra
Ár: Csere , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: postán maradóra

yvie

2020. június 14.

Tényleg jó, nekem kicsit édes.
tiszta dior hypnotic poison.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Tényleg jó, nekem kicsit édes.
tiszta dior hypnotic poison.

Terru

2020. június 11.

Ez a parfüm tènyleg egy remekmű. Erős is az illata meg nem is. A barna üvegcsèjű nővère utàn szkeptikus voltam, hogy na mit is akar az Oriflame tavasszal evvel a parfümmel. De meggyőzött, tavasszal is viselhető. Ez egy olyan "èszrevevős" illat, màr sokan megkèrdeztèk, hogy ez mi.
Hatalmas plusz: rendkìvül tartòs.
Nem szokásom de rögtön 2 üveggel is vettem. 😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 11.

Hatalmas plusz: rendkìvül tartòs.
Nem szokásom de rögtön 2 üveggel is vettem. 😁

Jule

2020. május 20.

Teljesen kellemes meglepetés az Oriflame-től. Volt már egy-két illatuk, amik igen jól sikerültek, viszont ami döbbenet számomra, hogy ez most teljesen levett a lábamról. Igen feltűnő, karakteres illat, egyáltalán nem tudom megfogalmazni hogy mit érzek benne, de velem abszolút tökéletes kontaktban van! Édeskés, fűszeres, nagyon krémes, mégsem tolakodó illata van rajtam, egyszerűen úgy jó, ahogy van.
Régen volt a JPG klasszikusának egy másolata, amit rajongásig szerettem, de csak az utánzatát, és szigorúan azt az egy fajtát. Hiába voltak más, eredeti, drágább parfümjeim, ez volt a legkedvesebb hosszú ideig, míg el nem tűnt.. Na hozzá hasonlít ez a parfüm kísértetiesen, szinte egy az egyben..
Szerintem ez is tipikusan vagy imádat, vagy gyomros elsőre kategória.
Életemben először kettőt (!!!) vettem kapásból belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

Szerintem ez is tipikusan vagy imádat, vagy gyomros elsőre kategória.
Életemben először kettőt (!!!) vettem kapásból belőle. :)

emcsisz

2020. április 23.

Ez valami remekmű.Imádom!!Annyira karakteres illat mint az imádót Salimarom a Guerline -tol.Mindig lesz nekem egy ilyen a polcomon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 23.

pagangoddess

2020. április 22.

Ma érkezett meg, katalógus alapján vakvásárlás volt, de a parfümőr, Emilie Copperman neve bíztató volt számomra, mert az új Avon Iris Fetiche parfümmel már meggyőzött. Magamra is fújtam rögtön, wow ez valami isteni! Anyum is jött szaglászni, tudni kell hogy mi ketten általában nem szoktunk parfümön összeveszni, de ezt szerintem mind a ketten használni fogjuk. Kb délután 2 körül fújtam könyökhajlatba, mosz este negyed 10-kor is illatozik. Szillázsára sem lehet panasz, ebből kevés is bőven elég. Vibráló citrusos virágos vaníliás csoda, sokkal szebb és tartósabb, mint az Amber Elixir Crystal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 22.

Szundibaba

2020. április 19.

2 férfkollégám is dicsérte rajtam..meg a 4 éves kislányom is.
Tartós,még este is éreztem magamon.
Használni fogom...de azért nem nyáron.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 19.

2 férfkollégám is dicsérte rajtam..meg a 4 éves kislányom is.
Tartós,még este is éreztem magamon.
Használni fogom...de azért nem nyáron.

Kelly

Korcsoport: >54
2020. április 9.

Imádom! Csodás illat! Nagyon kevés illat ami igazán megfog,de most sikerült!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. április 9.

Imádom! Csodás illat! Nagyon kevés illat ami igazán megfog,de most sikerült!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.