Oriflame

Ár:   6299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2017. január 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

Egy varázslatos elixir, egy ellenállhatatlan esszencia egzotikus, keleties aromákkal és virágos jegyekkel. A firenzei nőszirom és a bourbon vanilia aromájával.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BettinaFox

2021. szeptember 24.

Ez az illat egy gyönyörűség. Tökéletes csoda illat rajtam. Egy tökéletes kompozíció, az egyes illatjegyek csodálatos harmóniája. Füstös-ámbrás-szantál, vaníliával, írisszel és rózsával kiegészítve.
Vajon miért a legjobb Elixirt a 4-ből, illetve miért a legjobb illatait szünteti be az Oriflame?? (Költői kérdés...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

vanillacaramella.sweet

2021. március 8.

Nekem jópár évvel ezelőtt volt ez a parfümöm, de nagyon hamar túladtam rajta. Nagyon szeretni akartam,de nem működtünk együtt.
Mivel az illatjegyek nincsenek feltöltve, ide teszem:
Fej: Tömjén, Vadrózsa, Bergamott
Szív: Borostyán, Siam Benzoin, írisz
Alap: Bourbon Vanília, Szantálfa, Pacsuli
Rajtam kifejezetten selymes, meleg illat volt, a tömjén lágyan volt jelen, mellette a benzoin, írisz, vanília, szantáfa, pacsuli is kivehető. Én a rózsát és bergamottot ezen előbbi jegyek miatt nem is éreztem semennyire. Tartóssága is közepes volt, pár óra. Az üvege és a színe sem illik hozzá szerintem. Nálam csak 3,5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

Mivel az illatjegyek nincsenek feltöltve, ide teszem:
Fej: Tömjén, Vadrózsa, Bergamott
Szív: Borostyán, Siam Benzoin, írisz
Alap: Bourbon Vanília, Szantálfa, Pacsuli

FruzsinaR

2018. július 8.

Az egyetemi éveim alatt szinte csak a tesóját, a sima amber elixirt használtam, ezt csak nem rég ismertem meg, de ez sokkal jobb. Finom füstös, vaníliás illat ami melegséget, otthonosságot sugároz. Nem egy összetett illat, de pont ettől zseniális. Egy hátránya van, hogy nem túl tartós. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Kittoo

2018. március 5.

Életem parfüme! Évekkel ezelőtt kaptam anyukámtól ajándékba, első fújásra szerelem volt. Elég volt egy kicsi is belőle, kellemesen éreztette magát. Szomorúan láttam, hogy már nem lehet kapni, nagyon sok parfümben kerestem ezt az illatot, de egyelőre nincs még meg a helyére az igazi. Ha lehetne egy hatodik csillagot adni, megérdemelné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

PerfumePippi

2018. február 18.

Az egyik legfinomabb Oriflame illat - sajnos, amiket szeretek, azok valahogy idővel eltűnnek (ilyen volt a Mirage és a Nomadic...). Izgalmas karakterű, ugyanakkor könnyen szerethető - rajtam a kissé hűvös nőszirom szépen visszafogta a bourbon vaníliát, így nem lett túl füstös. A hatósugara az illat karakteréhez képest diszkrét, emiatt maga az illat is sokkal kifinomultabbnak hat. Közepesen tartós, 4-5 órát bír.
Az utóbbi időben ritkán viseltem, ezért most megválok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 18.

Az utóbbi időben ritkán viseltem, ezért most megválok tőle.

bubilany

2017. november 22.

Nagyon kellemes és kicsit orientális-vaniliás illat, ami nagyon tetszik benne. Viszont sajnos nem túl tartós illat :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

pomme

2017. szeptember 22.

Frissen fújva maga a Húsvét :D Nem tudom, hogy melyik összetevő, de igazi ezeréves locsolókölni. Papám borított rám ilyet még amikor kicsi voltam (később megegyeztünk, hogy én viszek parfümöt, aztán azt fújhatja, ahogy éri), de neki hagytam, mert imádtam (Papát, nem a kölnit :). Idővel lecsendesedik ez a vonal, de halványan megmarad sajnos. A füst és a vanília nagyon tetszik benne, de mire elmúlik a Húsvét-feeling és előjönnek a finomabb jegyek, addigra véget is ér a történet, mert ha fél órát megmarad a bőrömön, akkor sokat mondtam :( Ezért, meg a kölniszagért -2csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

SSSAAA

2017. július 30.

Nagyon tetszett magamon, valóban titokzatos és nagyon finom illat, de rajtam egyáltalán nem volt tartós, így megváltam tőle. Az üvege egyszerűen csodálatos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Misszlavender

2017. május 9.

Ha valamit gyűlölök azok a katalógus kínálta tucat gagyi illatok....De ez a parfüm jó. Mindenképp csak esti illat...Viszont annak mamorito...És érzéki...És nem hányinger keltően tömény. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

paunemonika

2016. október 20.

Azt hittem kapok egy jó kis vaníliás keleties érzéki igazi téli parfümöt, de rajtam olyan szúrós az illata csak a füstöt érzem rajta vaníliát semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Citral, Benzyl Cinnamate, Isoeugenol, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.