Oriflame

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az Architect Eau de Toilette egy modern, karakteres illat, amelynek élénk fejjegyét a kék bürök és a kardamom határozza meg. A szívjegy domináns, fás jegyeit a gaiacfa és a mamutfenyő teszi jellegzetessé, amelyből kibontakozik az alapjegy füstös, fűszeres eszenciája.

krémparádé

2016. június 11.

Először katalógusban illatoltam, mikor egy kolleganőmnek segítettem parfümöt választani a férje számára. Azonnal megtetszett, nemrég viszont élőben is volt hozzá szerencsém, és valóban finom fás, fűszeres meleg illat, nagyon kellemes. Kedves, mosolygós, stílusos, megbízható, barna hajú férfin tudom elképzelni. A férjem ilyen, leszámítva a barna hajat, de azért ki fogom próbálni rajta ; )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Ella

2016. június 10.

Komoly, "súlyos", kifinomult és TARTÓS illat. :-) Ezek a régebbi Oriflame kölnik és parfümök még egyediek és hosszú ideig érezhetőek voltak. Sajnálom, hogy néhány kivétellel majd' mindet kivonták már. Remélem ez még marad.
(Egyébként nem értem, hogy illatosított oldal alapján hogyan lehet következtetni a tartósságra? Egy feltételezés alapján lepontozni...)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

aesthateic

2016. május 10.

Két csillag, mert a katalógus dörzsölésekor, kesernyés, karizmatikus sötét illat, de tudom, hogy nem tartós, ezért nem veszek már avon és oriflames kölniket, mert hiába a jó illat, ha nem tart semeddig.....A sok pár ezer forintos löttynek ha összegyűjti az ember az árát, vehet egy normálisat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

adrica

2016. február 16.

Nekünk ez nagy szerelem! Amikor csatlakoztunk az Oriflame-hoz, ez volt az első illatok egyike amit megvettünk a páromnak. Mi csak szilvásgombócosnak hívjuk. Már nagyon sok éve kitart a párom mellette. Ami pluszban tetszett, hogy az akkor vett Mirage parfümöm passzol hozzá, a fahéjas vonal miatt. Azt hiszem, hogy ez már egész fiatal korban kialakult nála, hogy ő az édesebb vonalat részesíti előnyben. Nagypapásnak semmiféleképp nem mondanám, talán ez egy mélyebb illat, fűszeresebb az átlagnál, de kell egy ilyen is a férfiaknak is. Mint ahogy mi sem használunk minden nap Chanelt, úgy gondolom nekik is lehetnek kissé különlegesebb illataik. De ez olyan parfüm, amit hétköznap is és alkalmakkor is lehet viselni. Persze ez őszi-téli jellegű illat, a fűszerek mutatják is (fahéj, szilva). Nyárra azért mást használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

0bikbik0

2015. július 10.

Az illat megítélése nyilván egyéni ízlés kérdése. Nekem bejön a páromon, férfias, nem túl fanyar, de a nyálastól is messze van. Kellően tartós is, nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 10.

Dayanara

2014. december 13.

Szerintem is erősen férfias, fűszeres illat. De nem az a fajta édes és nagyon fűszeres, ez inkább friss-fűszeres. Ez valóban egy rendes férfias illat, ami nekem nem csak azért öröm, mert végre találtam egy ilyet is a kínálatban, hanem mert emiatt ezt már nem akarom megvenni magamnak és nem szórom a pénzt. :DD Az üvege is nagyon tetszik, és az egész design, a dezodor csomagolása is, szerintem ez a kollekció nagyon jól sikerült. Ettől függetlenül az illathoz visszatérve azt kell mondanom, hogy nekem valamiért mégsem tetszik annyira. Nem tudom megmondani, hogy mi a problémám vele, mert amúgy szerintem egész jó férfiillat. Elsöprően erős, határozott, férfias. Amivel nem lenne baj, de valamiért nekem ez hosszútávon nem kellemes. Azt hiszem nem ez a típusú férfiillat a kedvencem. De el tudom képzelni, hogy léteznek olyan emberek, akiken idővel szépen változik, kibontakozik az illat és akkor már sokkal kellemesebb lehet. 3 csillagot adnék, csak azért adok négyet, mert ez legalább tényleg férfias illat. Én persze szeretem ha egy férfiparfüm olyan, amit én is viselhetek (kevésbé férfias, inkább dominál benne az óceános, gyümölcsös, meleg-fűszeres vagy hasonló vonal), de feltételezem, hogy a többség nem örül annak, hogy sok férfiillatban nincs semmi férfias, vagy csak alig. Jó, hogy azért az Oriflame illatok között is találni pár igazán férfiasat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Watcher

2014. október 23.

A limited edition mondhatni baráti áron kapható a most érvényes katalógusból rendelve. Érdekes módon én úgy érzem a bőrömön nem igazán jönnek ki a fás jegyek, inkább gyümölcsös jelleget ölt az illat. Bennem egy jófajta nagymama befőtt (talán szilvabefőtt?) illatát idéz ahogy körülvesz, de aki kívülről illatolta eddig azt mondta, hogy kelleme édesen fűszeres illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 23.

kissnereni

2014. február 19.

Nagyon fűszeres-férfias illat.Nekem tetszik,a párom azt mondta fűrészpor illata van :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

Joe38

2013. június 14.

Köszönöm a tippet,megérkezett!Ugyan dezodorba rendeltem ,de azért írok ide, mert Laci ajánlotta!
Igazából az egyik szemem sír, a másik nevet!Nekem ez nem egy új illat!Egy napomba telt, de végül beugrott honnan ismerős!Fiatalabb koromba (15-16 körül) volt egy nagy kedvencem ,mégpedig a pumpás, üveges, kék CREDO parfümdezodor.Aztán ez később megszűnt.Nos ez az Architect deo szinte 90% százalékban u.a.!Talán egy kicsit édeskésebb!Mint írtam nekem a Credo nagy kedvencem volt anno, ezért nyilván ez is tetszik!!Ezért egyáltalán nem bánom ,hogy megvan, pláne akciósan ennyiért!!Még egyszer köszönöm Laci,hogy javasoltad!
Viszont, amiért írtam ,hogy a másik szemem sír,az az ,hogy sajna a páromnak nem tetszik.
Ez van.Viszont a minta alapján optimisták vagyunk a Voyager-el szemben.
Mindenesetre én azért adok neki 4 *-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 14.

Ez van.Viszont a minta alapján optimisták vagyunk a Voyager-el szemben.
Mindenesetre én azért adok neki 4 *-ot.

OOKakadu

2012. december 26.

Finom és férfias illat. A párom kapta, és mindketten nagyon megszerettük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Finom és férfias illat. A párom kapta, és mindketten nagyon megszerettük.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Eugenol, Citronellol, Citral, Geraniol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40