Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kudika, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Az Oriflame első 3 az 1-ben ajakrúzsa - egy gyengéd balzsam, szenvedélyes színek és a pazar ragyogás páratlan harmóniája. Hatására az ajak bőre puhábbá, szebbé és ellenállhatatlanná válik. Avokádót, jojobaolajat, kamillát és E-vitamint tartalmaz.

Kiszerelés: 4 g

Ár: 500 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: kézfejen egyszer swatcholt, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
Nyufika

2015. július 16.

A három réteg összekeveredve olyan nem is tudom... kicsit gagyi az összhatás, pedig annak ami nekem van szép színe lenne. Az illata kellemes, de az állaga nekem túl krémes és nem vettem észre hogy ápolná az ajkamat. Annyira nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

bYou

2015. március 2.

Imádom őket.Tartósak, finom illatúak :) Nem ragacsosak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Imádom őket.Tartósak, finom illatúak :) Nem ragacsosak.

katuc77

2014. november 18.

Nem szeretem az erős, sötét színű rúzsokat, inkább a természetesebb árnyalatokat használom. A Spectacular Nude árnyalat van meg, és nagyon tetszik, szeretem a színét. Kellemes érzés viselni, mert nem ragacsos. Kifejezetten ajánlom azoknak, akik szintén a világosabb árnyalatokat részesítik előnyben

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

suzie19

2014. október 17.

Hát, nekem sajnos nem jött be. :/ Az egész koncepció hibás, merthát hiába lenne jó külön-külön a kár mind a három színe, ha összekeveredve borzalmasak...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Oraculum

2014. május 8.

A Love Clover árnyalt van meg, fényes pink, inkább fényes, színe nem igazán van, de nagyon szép felkenve és egész nap tart, az illata finom és sokáig kitart a mennyisége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Blame

2014. február 16.

Nekem is a Spectacular Nude árnyalat van meg és nagyon elégedett vagyok vele. Egyáltalán nem szárít és viszonylag tartós is. Tökéletes hétköznapi rúzs, főleg a szín visszafogottsága miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

skorpió

2013. július 4.

Berry Pink árnyalatom van, de a csomagolása már az új, nem ilyen, mint itt a képen. Az illatát imádom! A színek összemosódását ecsettel könnyen meg lehet oldani, kipróbáltam úgy is, de nem szoktam. Nekem külön tetszik, hogy ad egy erősebb kontúrt a számnak, középen pedig a gyöngyházfény dominál. Nem szárít, nincs ragacsos érzés sem, csak a finom illat érezteti, hogy rajtam van. Tartóssága megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

electropanic99

2013. június 2.

Nekem ebből 2 különkiadás (?) van meg Coral Trend és Catwalk Red színekben. Élek halok a szép narancssárga - piros rúzsokért. Nagyon szép, erőteljes színeket produkálnak, sokáig tartanak véleményem szerint, és legfőképpen: nem szárítja ki a számat. (Ki nem állhatom mikor egy rúzstól cserepes lesz a szám...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Vermilion69

2013. május 8.

Nekem a bordó színű van meg, most nem jut eszembe a szín pontos neve, de nagyon szeretem. Olyan jó puha lesz tőle a szám, egyáltalán nem szárít, nagyon jól hidratál és iszonyú durva színe van :) Nekem csak étkezések során kopott le, de olyan rúzzsal még nem találkoztam ami ne kopna ha eszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

musume

2013. március 23.

Ajándékba kaptam a spectacular nude árnyalatot. Kellemes natúr színe van. Én nem szeretem a messziről rikító erős rúzsokat, úgyhogy ezt pont nekem találták ki. Isteni illata van. Elég hamar lekopik a számról, de ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Bisabolol
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).