Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Roxuska, Módosítva: 2016. június 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Gondolatban minden reggel a tengerparton érezheti magát zuhanyozás közben a tusolózselé tengeri elixír illatával. Szappanmentes, pH-semleges a formulája. Frissíti, hidratálja és puhává teszi a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

danyadi77

2018. április 15.

Ajándékba kaptam. Magamtól nem venném, jobban szeretem a krémes tusfürdőket. Ahhoz képest. hogy nálam nagyon lassan fogynak a tusfürdők, ezzel gyorsan végezni fogok. Sok kell belőle.Nem tartós az illata, de nem is baj. Nagyon nem fog hiányozni, ha elfogy. A csomagolás szép, de nem ér ennyit az egész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

alexa206

2017. március 17.

llyatra nagyon jó... de sajnos utána a bőrömön annyira nem éreztem... és kiszárította a bőröm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

JudithBeauty

2016. augusztus 11.

A három Blue Wonders termék közül Nekem ez volt a "gyengébb láncszem". A habzása nem olyan jó, és az illata is hamar elillan. Mivel nagyobb mennyiség kell a zuhanyzáshoz, hamar elfogy, így nem takarékos. Viszont bőrbarát, és szép a csomagolása. 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.