Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2018. október 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

"Élvezd egy luxus zuhany kényeztető hatását az illatos, szappanmentes tusolókrémmel. Hidratáló és bőrvédő, B5- és E-vitamint tartalmazó multivitamin komplexszel és antioxidáns, a szabadgyökökkel szemben védő gesztenyekivonattal. Bőrgyógyászatilag tesztelt, pH-semleges."

Lilium

2020. március 19.

Jöttem felhúzni. Szerintem nem rossz az illata, én pamaccsal használom és úgy tökéletesen habzik. Ajándékba kaptam, tényleg olyan egyszer használatos tusi, de teljesen jól végzi a dolgát. Nem szárít, nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

AnnaR

2019. január 14.

Szinte nem habzik, de legalább nem irritálja ki a bőröm. Illatát alig éreztem... Tusolózselének még elmegy, ha valaki esetleg szereti az ilyesmit, de engem valahogy nem nyűgözött le

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

ALettah

2018. november 14.

Olyan szaga van, mint a gyerekkoromban gesztenyepüré címen árusított reszelt gesztenyemasszának, tetején kis tejszínt formázó cukros habbal, műanyag pohárban. Vagyis nem valami jó. Tusfürdőként pedig pont annyi tud, mint bármelyik Balea vagy Isana tusi, csak azok feleannyiba kerülnek.
A csomagolása csinos - bár szólnék nekik, hogy vadgesztenyemintával van díszítve, nem szelídgesztenyével. :)
Szerintem nem nagyon éri meg. Az Oriflame portfóliójából nekem csak a Love Nature tusfürdők jöttek be, sem a Discover sorozat sem ezek a hébe-hóba kiadott limitáltak nem valami jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

sieszter

2018. november 5.

Büdös szegény :) De legalább nem szárít, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Büdös szegény :) De legalább nem szárít, nem irritál.

Csutak

2018. október 28.

Nem hiszem el, hogy mindhárom hidegebb időre vett tusfürdőmmel így befürödtem. :( Borzalmas. Mintha fűrészport kenegetnék magamra. Szagra majdnem olyan. Habzása semmi, az egyetlen pozitív dolog, amit találtam benne, az az ápoló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Pyridoxine HCL

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

Színezék. Narancssárga.