Oriflame

Ár:   2599-5499 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, az összetevőket feltöltötte: tittus, Módosítva: 2017. április 18.

Ár:   2599-5499 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők

A Delicacy (kiejtése: delikeszi) egy gyümölcsös-virágos eszencia, amelyet egy híres párizsi cukrász, Christop Michalak virágdíszítésű desszert-különlegessége ihletett. A rendkívül nőies, elegáns és érzéki illat a nőies nők karakterét erősíti.

Fejjegyét a mandarin, a vilmoskörte, a feketeáfonya és a vörös bors aromái alakítják.
Szívjegyében, málna, rózsa, eper és napraforgó esszencia található.
A megerősítő alapjegy elemei: vanília, praliné, mósusz és cédruskivonat.

Oriflame Delicacy EDT eladó
Ár: 9500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Neyerdua

2018. március 28.

Hú, a napokban megtaláltam... Gondolom, a cuki üveg miatt nem dobtam még ki (nekem tetszik). Egy kevés még van az alján, de nem sikerült kipréselni egy csöppnyi fújást sem... :( Nem baj, azért így is emlékszem! :)

Tudom, hogy szerettem volna belőle másik üveggel, de addigra már megszűnt.

Szívesen fújkáltam magamra ezt a málnás-rózsás lötyit. Rajtam nem volt túl tartós, mégis szerettem. Kicsit kislányos, bolondos, pont eléggé édes, mégis friss... Már nem biztos, hogy passzolnánk, de annak idején szerettem, na... :)

Ja, szerintem a Midnight Rose-hoz (amit egyébként szeretek) max. összetevőiben van köze, amúgy számomra totál más élmény a két illat...

Az emlékek miatt mindenképp 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

Tudom, hogy szerettem volna belőle másik üveggel, de addigra már megszűnt.

Az emlékek miatt mindenképp 5*.

happydisiac

2018. február 7.

finom illat, anyának is nagyon tetszett, viszont a kinézete nagyon gagyi, láttam az eredeti desszertet, ami ihletet adott, hát az alapján sikerülhetett volna sokkal jobban is. szerintem egy parfüm valamilyen szinten dekoráció is, kell legyen. a szín a forma, az anyag, mind nagyon mű és ízléstelen. ennél többet várunk, az illata miatt kap 4****ot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

pandahapci

2018. január 27.

Nem értem, mi értelme olyan véleményt írni ami nem a termék potenciálját mutatja. Úgy én is ezer termékről tudnék írni rossz véleményt, ha olyanokról írnék ami nem az én ízlésem.
Finom, kellemes illat, 5-6 éve használtam el egy üveggel belőle, amit mai napig őrzök, nagyon cuki :) Szerintem egyáltalán nincs túl erős édes illata, inkább kellemes málnás - gyümölcsös édes, abszolút tavasz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Damayanti

2016. október 18.

Nekem túl málnás rózsaszínes kislányos, de ez csak az én ízlésem, biztos akihez passzol, annak jól is tud állni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

katuc77

2016. április 7.

Nagyon szeretem ezt az illatot, de sajnos egy ideje már nem lehet kapni. Pedig ez az egyetlen illat az Oriflame-től, amihez ragaszkodom, többször újra rendeltem. Még féltve őrzök egy fél üvegnyit a polcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

CataKatinka

2016. január 23.

Nagyon finom gyümölcsös illat, ami viszont sajnos nem tartós. Ajándékba kaptam. Talán egyszer elfogy, akkor nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 23.

VanillaBlossom

2015. november 28.

Az illata isteni, viszont nem valami tartós. Ettől függetlenül ha elfogy, újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Zsazsmazs

2015. május 26.

Szeretem télen-nyáron, ősszel-tavasszal mindig jó választás! :) Biztos, hogy fogom még rendelni! Pont annyira édes amennyire kell és pont annyira is friss! Lehetne kicsit tartósabb ezért csak 4 *-ot kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

ladri

2015. május 25.

Szeretem, gyümölcsös és viszonylag tartós. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Szeretem, gyümölcsös és viszonylag tartós. Újra fogom venni.

karolin90

2015. március 29.

Édes, cukros, de mégis friss kis illatfelhőcske, amit imádok magamon viselni!:) Nem nyomaszt, nem gejl, nem primitív. Jó kedvre derít, feltölt. Igazi "jó idős' illat számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.