Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   750 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elinor666, Módosítva: 2018. március 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Eper, vanilia és fehér csokoládé.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nyuszo

2018. május 13.

Amit kiemelnék, az az illata!!! Fantasztikusan kellemes illata van... ajándékba kaptam. és nagyon megörültem neki, amikor megillatoltam, mert elég érzékeny vagyok bizonyos illatokra... Hát, ez mosolyt csalt az arcomra, ahogy beleszippantottam.... a többi már nem is fontos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 13.

0bikbik0

2015. november 1.

Az illata valóban nagyon ott van :-) De hogy jól habzik? Sajnos nálam ez a tulajdonsága nem érvényesült.
Ezt a formaldehidet kibocsájtó tartósítószert meg nem tudom megbocsájtani. Miért???

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 1.

Petruu23

2015. június 27.

Ez valami hihetetlenül szuper-csodálatosan finom illat. Annyira jó érzés mikor átölel az epresjoghurtoscsokis illat és csak fürdesz benne és sose fejeznéd be. Egyetlen egy hibája van az viszont nagyon nagy hogy fürdés után nem marad meg a bőrön az illata. Elég nagy kiszerelés ami elég sokáig elég. Ritkán van a katalógusban ezért amikor van le kell rá csapni egyből :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 27.

KrisztiP

2014. szeptember 10.

Nagyon finom illatú,jól habzó kis csoda. Nekem elég sokáig elég volt. Fürdés után nem érezni már szinte egyáltalán az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

m-kati-89

2014. április 29.

Finom krémes illat, jól habzik, sokáig elég, nem drága! Egyedül az illat tartósságáért vonok le pontot, de egyébként nagy kedvencem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

regica

2014. március 8.

nagyon finom krémes édes :) szeretem az oriflame termékeit csak ne lenne benne formadelhid :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

kate26

2014. február 25.

Nagyon finom epres-krémes illat és jól is habzik!
Imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

Nagyon finom epres-krémes illat és jól is habzik!
Imádom:)

Princess

2014. február 24.

Isteni illata van, jól habzik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

Isteni illata van, jól habzik! :)

td.dory

2014. február 17.

eper és fehér csoki illatú, ami számomra igazán kapós és imádok belemerüni az illatába, viszont fürdéskor csak az eper érződik, de én így is imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 17.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.