Oriflame

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2020. december 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

3 az 1-ben arctisztító, tonik és sminkeltávolító White Diamond Elixir™-tartalommal. Az alkalmazott micellás technológiának köszönhetően az arcápoló gyengéden, víz felhasználása nélkül távolítja el a szennyeződéseket.

Ár: 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Foxpost vagy Posta (egyéb küldés megbeszélés szerint)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dottie.b

2022. április 25.

Édesanyám kapta ajándékba és passzolta át nekem, mert nem szereti a micellás vizeket. Én se nagyon használok ilyeneket, de mivel tudom, hogy ő biztosan nem használná el, így elhasználgatom. Tisztítani elég jól tisztít, bár én nem smiklemosásra használom, nem csípi a szememet és annyira nem vettem észre, hogy szárított volna. Viszont a szaga nagyon nem jön be, olyan régies, idős nénis szaga van. El lehet használni, de ennyi pénzt szerintem nem ér, még ha gyémántos se (amúgy sem vettem észre, hogy olyan nagy hatása lenne, mondjuk nem is volt ilyesfajta reményem).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Vicus

2022. január 26.

Sima micellás víz nagyis szaggal, de a sminket oldja rendesen. Tetszik a pumpás kiszerelése, de a pozitívumok ki is fújtak, ugyanis csípi a szememet. Szemkörnyékre így egyáltalán nem tudom használni, de azért kidobni nem fogom, az arcom többi részére elmegy. Ára és illata miatt sem venném meg (a mostanit ajándékba kaptam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 26.

Hester

2019. szeptember 15.

Az illát, mint a legtöbb kozmetikumét, utáltam már az utolsó cseppeknél. Közepesen tisztít, nem szárítja a bőrt és nem túl drága. A pumpás kiszerelés szerintem vacak, de a dizájn jópofa. Elfogyott, de tudok nélküle élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

jane79

2019. május 10.

Akciósan próbáltam ki. Én teljesen meg voltam vele elégedve, nem láttam különbséget a többi micellás víztől. Tetszett a pumpás kiszerelés. Az ára kicsit borsos azért a 200ml ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

luizaetel

2019. január 2.

Jó kis sminklemosó, ha nemigen hordasz erős sminket. Arctisztításhoz tökéletes. A pumpás kicsit idegesítő, mert tényleg túlságosan kilövell, hiába nyomom óvatosan. Ezzel egy nyomásnyi tuti mindig kárba megy. Pattanás leszárítására nagyon jó, másnapra szinte el is tűnik.
Szerintem drága, de ajándékként elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Szerintem drága, de ajándékként elhasználom.

radioaktiva

2018. augusztus 18.

Nekem ez a termék hatalmas csalódás. Talán az egyetlen pozitívuma a csomagolása. Az illata szerintem borzalmas. És amúgy is minek illatanyag bele?????
(Meg bármibe, ami arcra kerül). Csip és húzódik tőle a bőröm. Előtte Yves Rocher-t használtam, alig vártam, h elfogyjon, erre sikerül egy még rosszabbat találnom. Mondjuk ez valamivel jobban tisztít és csak ezért nem kap egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

mmaryann

2018. július 10.

Már többször vettem újra, használata után úgy érzem, mintha levegőhöz jutna a bőröm. Sajnos smink lemosására kevés, de arra egyébként is mást használok. Jó szívvel ajánlom, remek arctisztító. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 10.

Szotymoty

2018. június 2.

Sziasztok! Nekem bevallt, nagyon szeretem az illatát a dizájnt a pumpalos megoldást, és mindenek előtt a hatékonyságat. Én nem használok vízálló vagy tartós sminket, így nekem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Venusz1984

2018. április 26.

Szépen eltávolítja a szennyeződéseket az arcról. Én még olajos sminklemosót használok előtte. Most elfogyott átálltam a Garnierre. Az is jó de ez talán kicsit jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Sophie02

2018. január 29.

Évek óta használom, számomra abszolút a tökéletes arctisztító! Ezzel mosom le a sminkem minden nap, nem csípi a szemem, kíméletesen tisztít, és nem szárítja ki a bőröm! :) Nem cserélném le másra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

A nyári szarvasgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.