Oriflame

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

3 az 1-ben arctisztító, tonik és sminkeltávolító White Diamond Elixir™-tartalommal. Az alkalmazott micellás technológiának köszönhetően az arcápoló gyengéden, víz felhasználása nélkül távolítja el a szennyeződéseket.

Kiszerelés: 200 ml

Hester

2019. szeptember 15.

Az illát, mint a legtöbb kozmetikumét, utáltam már az utolsó cseppeknél. Közepesen tisztít, nem szárítja a bőrt és nem túl drága. A pumpás kiszerelés szerintem vacak, de a dizájn jópofa. Elfogyott, de tudok nélküle élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

jane79

2019. május 10.

Akciósan próbáltam ki. Én teljesen meg voltam vele elégedve, nem láttam különbséget a többi micellás víztől. Tetszett a pumpás kiszerelés. Az ára kicsit borsos azért a 200ml ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

luizaetel

2019. január 2.

Jó kis sminklemosó, ha nemigen hordasz erős sminket. Arctisztításhoz tökéletes. A pumpás kicsit idegesítő, mert tényleg túlságosan kilövell, hiába nyomom óvatosan. Ezzel egy nyomásnyi tuti mindig kárba megy. Pattanás leszárítására nagyon jó, másnapra szinte el is tűnik.
Szerintem drága, de ajándékként elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Szerintem drága, de ajándékként elhasználom.

radioaktiva

2018. augusztus 18.

Nekem ez a termék hatalmas csalódás. Talán az egyetlen pozitívuma a csomagolása. Az illata szerintem borzalmas. És amúgy is minek illatanyag bele?????
(Meg bármibe, ami arcra kerül). Csip és húzódik tőle a bőröm. Előtte Yves Rocher-t használtam, alig vártam, h elfogyjon, erre sikerül egy még rosszabbat találnom. Mondjuk ez valamivel jobban tisztít és csak ezért nem kap egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

mmaryann

2018. július 10.

Már többször vettem újra, használata után úgy érzem, mintha levegőhöz jutna a bőröm. Sajnos smink lemosására kevés, de arra egyébként is mást használok. Jó szívvel ajánlom, remek arctisztító. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 10.

Szotymoty

2018. június 2.

Sziasztok! Nekem bevallt, nagyon szeretem az illatát a dizájnt a pumpalos megoldást, és mindenek előtt a hatékonyságat. Én nem használok vízálló vagy tartós sminket, így nekem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Venusz1984

2018. április 26.

Szépen eltávolítja a szennyeződéseket az arcról. Én még olajos sminklemosót használok előtte. Most elfogyott átálltam a Garnierre. Az is jó de ez talán kicsit jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Sophie02

2018. január 29.

Évek óta használom, számomra abszolút a tökéletes arctisztító! Ezzel mosom le a sminkem minden nap, nem csípi a szemem, kíméletesen tisztít, és nem szárítja ki a bőröm! :) Nem cserélném le másra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

piperepozitív

2017. szeptember 29.

Az illata nekem tetszik, finom édes, de meglennék nélküle is.
Ez a pumpás kiszerelés nagyon praktikusnak tűnt elsőre, hogy nem kell lögybölgetni a flakont, csak kinyomni, amennyi kell, de a használat nemigen bizonyította ezt. Mivel vízszerű folyadékról van szó, nem pedig gélről vagy krémről, jól kilő belőle, sőt van hogy az elérakott párnácskáról szinte visszapattan és megy mindenfelé. Már majdnem az egész flakont elhasználtam, de még nem sikerült teljesen kitapasztalnom a helyes technikát... Pedig próbálom óvatosan is nyomni.
A szemem és az arcom is ezzel törlöm át sminkeltávolítás céljából, az arctisztítás első lépéseként. Időbe telik, míg mindent leold, próbálom nem túlzásba vinni a dörzsölést sem, főleg a szememnél. De muszáj picit, ha nem akarom, hogy a habos-vizes arclemosás után is még pandamaci legyek.
Nagyon enyhén csípi a szemem, illetve még azt vettem észre, hogy mintha a szemhéjam is irritálná néha (az arcomnak nincs vele semmi nyűgje).
Az arcom nem szárítja, sima hatású lesz utána. Néha az is előfordul, hogy a "rendes" arcmosás nem követi azonnal, csak 1-2 óra múlva, ilyenkor leöblítem vízzel, úgy tisztábbnak érzem arcom.
Biztosan nem fogom újravenni, nem nagy durranás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Az illata nekem tetszik, finom édes, de meglennék nélküle is.
Biztosan nem fogom újravenni, nem nagy durranás.

katinkapls

2017. augusztus 18.

Őszintén szólva a csomagolása miatt tetszett meg először. Nem rossz termék, a könnyebben lemosható sminkekkel megbirkózik, de nálam már a szempillaspirállal meggyűlt bizony a baja. Akciós áron nem bántam meg, de teljes áron nem venném meg. Vésztartaléknak nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

A nyári szarvasgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.