Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2017. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Damayanti

2015. február 5.

Nekem a kedvencem a Discover termékek közül ez a termékcsalád, szappanban, tusfürdőben is nagyon kellemes, könnyű, tiszta, mégis különleges illat. Szerintem ezt találta el legjobban eddig az oriflame a discover termékei közül (igaz, pl. a hawaiit nem szagoltam még....). Eddig úgy láttam, vagyis szagoltam, hogy nem nagyon voltak ennek a világjáró márkának az illatai eltalálva, több nagy csalódást okozott, de a Borneo termékcsalád igazán jól sikerült. Valóban unisex illat és az is tetszik, hogy nem az a tipikus zöld szag, ami az erdős illatok jellemzője szokott lenni gyakran, hanem mégis van benne valami kis különleges finomság. Nálam 5-ös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

hera96

2014. július 24.

nagyon finom az illata én nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 24.

nagyon finom az illata én nagyon szeretem

jns.melinda

2013. április 26.

Kaptam egyszer egyet ajándékba egy oriflames bemutatón. Egy teljesen jó tusfürdő nagyon jó illattal , szerintem unisex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Habchók

2013. február 8.

kellemes illatú tusfürdő - sokszor vettem ilyet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

kellemes illatú tusfürdő - sokszor vettem ilyet

gilmorelany

2013. január 6.

Nekem tetszik az illata,szivacsra nyomva nem kell sok belole,akciosan vettem,nyarra tokeletes,lagy,frissito illata van,levonast csak a fura osszetevok miatt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

onecrimsonnight

2011. augusztus 21.

A kedvencem a Discover tusfürdők közül. Nagyon finom illata van, az egész fürdőszobát belengi még a fürdés után is. Frissítő, kellemes illat, és tényleg érezhető a bőrön is fürcsi után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

strawberry92

2011. március 20.

Hasonlóan az Avonoshoz nekem ez se jött be. Az állaga miatt túl sokat kell belőle használni és szárítja a bőrömet. 2 csillagot csak az illata miatt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 20.

noxibaba

2011. március 2.

Isteni illat. Mintha tényleg esőerdőben lennénk. Az egész fürdőszoba átveszi az illatot és a bőrön is megmarad!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 2.