Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panda, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. október 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Ella

2018. július 30.

Másmilyen volt az illata, mint a katalógusban. Az állaga is csalódást okozott, de volt már ennél sokkal rosszabb tusfürdőm is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Heidi

2013. március 5.

Nem szeretem az Oriflame és az Avon tusfürdőit sem,de ajándékba kaptam tavaly és ezért kipróbáltam ezt.A tubusban fini vanília illata volt,amit imádok,de fürdés közben semmit nem éreztem.Ja,és még ki is pattogtam tőle.Ha legközelebb ilyen tusfürdőket kapok az első dolgom az lesz,hogy ajándékba adom valakinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

CocoSunrise

2013. március 5.

Nagyon tetszik az illata, jó áron van. Mást nem nagyon tudok dicsérni rajta...

Nagyon tetszik az illata, jó áron van. Mást nem nagyon tudok dicsérni rajta...

d.krisztina

2013. február 20.

Az illat maga a csoda! Ha tud valaki hasonló illatú parfümöt,az szóljon! :) De az összetevők!! Szívesen használnám csak nem merem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

Habchók

2013. február 8.

számomra nagyon jó illatú, mások szerint kicsit tömény tusfürdő. bőrön nem marad meg sokáig ez az illat, de én nagyon szerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

ryaaaa

2012. november 21.

az illata a dobozbol inycsiklando, de a testen semmit nem erezni. eleg gusztustalan vele tusolni, hiszen szine hasonlit a noiproblemakkor felmerulo szinekre. de pozitivum, hogy nem szaritja a bort.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 21.

agica1989

2012. október 14.

Akciósan vásároltam, de még így is csalódás volt. Az illata sem tetszett, az állaga és a színe sem. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Marcsus

2012. augusztus 20.

Barnás utószíne van a víznek, amivel leöblítem magam mindig, amikor ezzel a tusfürdővel tusolok. Az illata se épp a legjobb, másra számítottam (persze, aki katalógusból rendel, tudom, megérdemlem). 2 pöttyöt csak azért kap, mert kb olcsóbban lehet hozzájutni, mint a sima Tesco-s tusolózselékhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Jelizz

2012. július 14.

nagyon jó az illata! És elég érdekesen gél állagú, bár picit szárít de el fogadható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

zsoci92

2012. június 21.

Nagyon jó illatú, de csak addig tart míg a zuhany alatt vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Nagyon jó illatú, de csak addig tart míg a zuhany alatt vagyok.

Színezék. Narancssárga.