Oriflame

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. október 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Energizáló hatású szappan, a somfa virágának aromájával és a licsi izgalmas, egzotikus, vibráló illatával.

Kiszerelés: 90 g

trisztan

2015. május 13.

Kellemes illatú, nőies, de nem pacsuli. Mintha minimálisan szárítana, de lehet, hogy csak az én száraz bőrömön éreztem így. Picit folyósság válik használatban közben, de nem vészesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 13.

Tündér9

2014. november 1.

Inkább gyümölcsös, mint virágos illatú. Jól érezni benne a licsi édeskés illatát. Átlagos szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

Jelizz

2014. október 22.

atlag jo szapi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 22.

atlag jo szapi :)

Színezék. Lilás piros.