Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Echan, Módosítva: 2014. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Damayanti

2015. február 5.

Csalódás volt. Látatlanban rendeltem anno, mert Thaiföldet (is) nagyon szeretjük és a leírása, meg a reklámfotó alapján szimpi volt. Gondoltam pár száz forintos dolog, legfeljebb ha nem jó, elhasználjuk folyékony szappannak. Végül nővérem elhasználta, ő jobban kedveli a fanyarkás illatokat. nekem nagyon nagy csalódás volt, valami lime jelleg tényleg volt benne, de közel sem olyan egzotikus, zamatos és trópusi, mint amilyennek hirdették. Thaiföldről nekem a lime és egzotikus gyümölcsök mellett a kókusz (pláne a friss kókusztej) és a tenger illata jut eszembe, valahogy úgy együtt és én a leírás, meg a Phuket elnevezés miatt valami sokkal jobbat, egzotikusabbat vártam. Ehelyett egy snassz, olcsó zselés szaloncukorra hajazó, picit lime jellegű, de valójában semmilyen, furcsa illattal találkoztam, ami kísértetiesen emlékeztetett a régi oriflame-es lime és gyömbér samponra... Már egyiket sem gyártják, se azt a sampont, sem ezt a discover phuket termékcsaládot, de szerintem egyikért sem kár...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Habchók

2013. február 8.

kellemes illatú tusfürdő - tudtommal már nem gyártják

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

kellemes illatú tusfürdő - tudtommal már nem gyártják

Echan

2012. június 9.

Lime illatú, finoman habzó, jó kis tusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Lime illatú, finoman habzó, jó kis tusfürdő.

szkeri

2011. december 8.

nekem nem volt túl jó, illatával nem volt bajom, de semmi extra, viszont szárított és viszketett a bőröm tőle. Folyékony szappan lett belőle, annak remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 8.

Holly

2011. augusztus 28.

Én az Oriflmae-ből nagyon kerültem a Discover családot mert láttam hogy két PIROS is van benne, de múltkor barátnőm meg lepett egy ilyennel, ki próbáltam..és fantasztikus illata van, nagyon jó habzik, és nem szárít, szóval -1 pont a két pirosért..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 28.

onecrimsonnight

2011. augusztus 28.

Nem rossz tusfürdő, az illata frissítő, de csak a lime-ot lehet érezni rajta, a csomagoláson szereplő kókuszt szerintem csak dísznek tették oda. Egyébként olyan, mint a többi Discover termékcsalád tag, azt tudja amit egy átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 28.

Judiit

2011. augusztus 27.

Nagyon szeretem az illatát. Nem szárítja a bőröm. Megfelelően tisztít. -1 pont a csúnya összetevőkért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 27.