Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Ella

2018. július 30.

Kicsit férfias illata volt és télen picit viszkettem tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Kicsit férfias illata volt és télen picit viszkettem tőle.

ladri

2015. május 25.

Tetszik az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Tetszik az illata.

Damayanti

2015. február 5.

Szerintem totál uniszex illat, ha úgy nézem, hogy pasinak való, akkor elég jó, ha nőként nézem, én annyira nem szerettem bele, de tényleg egy praktikus kis darab, mert legalább mindkét nem képviselői használhatják és olcsó. Mondjuk nálam megesett olyan is, hogy a felmosó vizet dúsítottam vele éppen hirtelen, jobb híján, illetve kíváncsiságból és úgy is bevált, a tisztító hatást nem rontotta a padlón sem, viszont a vegyszeres felmosó szagon sokat javított, szóval igazi univerzális termék végülis :) Ennek ellenére tusfürdőként nekem az illat 4-es, de Santorini szigetét imádjuk :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

p.cseresznye

2014. október 26.

Szeretem az illatát, nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 26.

Szeretem az illatát, nagyon kellemes.

hera96

2014. július 24.

nagyon finom az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 24.

nagyon finom az illata

Krisztikee

2013. július 23.

Az illata nagyon tetszik, az állaga már kevésbé (túl híg), tényleg nagyon gyorsan elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

d.krisztina

2013. február 20.

Jobbra számítottam a Kenya után,mert az szuper! Ez alig kettes... Az illata is olyan semmilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

ryaaaa

2012. november 21.

szeretem, jo azara, jol habzik, viszont az illata nem erzodik sokaig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

szeretem, jo azara, jol habzik, viszont az illata nem erzodik sokaig.

Piszke

2012. május 6.

Az illata nagyon tetszett, de az állaga nem. Nem elég sűrű, nem is habzott túl jól.
Elég gyorsan el is fogyott a 400 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 6.

Elég gyorsan el is fogyott a 400 ml.

jns.melinda

2012. február 21.

Az illata kellemes, ideális az egész családnak, viszont, hamar elillan és alig habzik. Inkább nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

Színezék. Lilás piros.