Oriflame

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

kozlokova73

2013. február 27.

Az illata muanyag,hatasa kozepes,hat tobbet nem vettem ilyet. Talan eby kicsit budi, de nem szaritott es mar nalam ez nagy dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 27.

noryen

2012. július 12.

Nekem is bejött ez a szappan, szárítani se szárít tapasztalataim szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Nekem is bejött ez a szappan, szárítani se szárít tapasztalataim szerint.

Blame

2012. május 23.

Az illata először picit szokatlan volt. Nem igazán tetszett. Viszont egy kis idő múlva megszoktam. De ezek mellett nagyon jól tisztít. Úgyhogy 4 pontot mindenképpen megérdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Színezék. Barnás sárga.