Oriflame

Ár:   859 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2016. június 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Kondicionáló hajápoló spray, amely könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Permetezze nedves hajra.

Ella

2016. június 10.

Nagyon jó kis termék volt. Tényleg könnyebben lehetett fésülni a lányok haját, nem zsírosította vagy nehezítette el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.