Oriflame

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: csabi, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az elegáns, kifinomult férfi illata. A bergamott és a muskátli friss aromája átadja a helyét az egzotikus fás jegyek és az ámbra illatának. A klasszikus és a modern illatok tökéletes harmóniája.

Mia0728

2018. április 6.

Imádom ezt az illatot!!
kb 10 éve megvolt a bevált illata a a páromnak,de ez most kiütötte! Igazán pasis,nagyon vonzó illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Imádom ezt az illatot!!

anikaa96

2015. április 18.

Párom használja, imádom!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 18.

Párom használja, imádom!! :)

Nikita0828

2015. február 6.

Párom ezt használja legtöbbet, nagyon jó illata van, és szerintem tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Párom ezt használja legtöbbet, nagyon jó illata van, és szerintem tartós is :)

Laci

2012. július 31.

Nekem még az ősrégi változat van meg, nem tudom megromlott-e, most bányásztam ki. Vajon miért nem használtam eddig többet, még vagy 50 ml lehet benne. Szép, elegáns illat, különlegesnek érzem. Azt hiszem elkezdem újra használni.
Update: nem romlott meg, még most is érezni enyhén az illatát, hmm szexis. Gyorsan elhasználom és megveszem ezt az új kiadást, ennek szebb a kupakja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 31.

bandita

2012. május 29.

Barátságos, klasszikus illat, együttműködésre késztet, hétköznapokra kiváló választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Lyral, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Citronellol, Citral, Geraniol, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140