Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2012. február 7.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Nap és a Hold kontrasztja ihlette az EdT megálmodóját. Egy igazi csábító illat a zöldellő gyógynövények, a narancs, a dinnye, a virágos illatjegyek és az érzéki pézsma aromájával.

Boginyuszi

2018. január 4.

Anyukámtól kaptam, nagyon szeretem, azóta egyszer már újravettem. Finom diszkrét mindennapi illat. Lehetne tartósabb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Vizililiom

2016. december 27.

Nem kedveltem igazán az illatát, így évekig használtam. Ma fújtam ki az utolsó cseppeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Charlena08

2015. április 26.

Kékkel együtt vettem meg anno. A tesztert szaglászva / fújkálva ez is sokkal jobb volt. :P A kéket szerettem, de ez csalódás. Nekem túl katyvaszosan fűszeres, ugyanakkor nem volt tartós, Anyukámnak ajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Odil

2014. november 1.

Gyermekkorom egyik legszebb és -maradandóbb darabja. Kicsit édes, kicsit fűszeres ózonillat, azt kommunikálja csak felém, hogy eső, eső, eső, ősz vagy tavasz, szépség, erdő, és még mindig csak esik, mindig esik, nem szürkén, hanem lilán, és fürödni benne meleg és gyönyörű, az eső gyönyörű. Ilyen sorrendben, ezt ismételgeti, és a Király utca közepén is van Balatonillat eső után, olyankor pedig mindig ezt fújom és élvezem súlyos fél órán át.
Pont annyira szívecske, mint amilyen vacak a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

Pont annyira szívecske, mint amilyen vacak a minősége.

Scarlett91

2014. január 9.

Egyik kedves ismerős ajándékozta nekem, rajtam iszonyat olcsó pacsuli szaga volt. Mivel ajándék volt, nem volt szívem kidobni, azóta is a fürdő polcon díszeleg kb 3 éve...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

csurienci

2013. augusztus 7.

Egyik kedvenc parfumom :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Egyik kedvenc parfumom :))

Enci2002

2013. február 2.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt.Már a második flakont használom.Nem a legtartósabb parfüm,de én nem is szeretem a nagyon sokáig érződő parfümöket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 2.

Dark4ngel

2012. október 23.

Egyik kedvenc parfümöm az avon-oriflame rendelős korszakomból. Remek, könnyed, nőies illat. Én szerettem. :) Egyetlen hibája a tartósság :( Hamar elillan... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

radioaktiva

2012. március 6.

Pár éve használtam. szerettem nagyon az illatát, de nem volt tartós. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 6.

Catti

2012. március 5.

Kellemes, tavaszias illat :) Nem a legtartósabb, de ebben a kategóriában ez nem is elvárandó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene
Színezékek: FD&C Red 40