Oriflame

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli006, az összetevőket feltöltötte: rusakreka, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

Elvie-vel a mesebeli, elbűvölöen tiszta, titokzatos skandináv tündérkisasszonnyal Svédország távoli tájain találkozhatsz. Sohasem láthatod meg, hacsak nem a szemed sarkából, sohasem hallhatod hangját, hacsak nem az ősi fák misztikus suttogásából. Mégis mindig közel van., a hangok játszi visszhangjában, a fények visszatükröződésében, s mindig valami csintalanságon jár az esze.

Ár: 4000ft , Eladó: eszaszin
Állapot: ÚJ, Helyszín: MISKOLC, fizetés: FOXPOSTOLNI NEM TUDOK POSTÁNMARADÓRA TUDOM KÜLDENI ELŐRE UTALÁS ESETÉN
Ár: 1800 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

veci

2020. június 24.

Az első Elvie-m egy krémparfüm volt még kb 20 éve gyerekként, amit anyukámtól kaptam. Azóta kb mindig van a polcomon egy üveggel, és habár egyre kevesebbet használom, nem tudom, hogy fogunk elválni egymástól :) A gyöngyvirág benne a domináns jegy, de mégsem annyira egyszerű, mint sok más márka gyöngyvirágos parfümjei. Egy visszafogott, de komplex és kifinomult illat. Nem véletlen, hogy ilyen régen benne van az Oriflame kínálatában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Piscinke

2019. január 20.

Katalógusban szaglásztam meg, és nagyon tetszik! Igazi "tisztaságillat". Lágy, és mégsem édes.

Update: volt alkalmam kis mintában is megnézni, így már nem az esetem, eléggé tucatillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

Vaslady

2018. november 8.

Régen volt már,akár 10 éve is,de lehet még régebben....
Amikor a 20-as éveim elején jártam,akkor nagy rajongója voltam a katalógus illatoknak,értem itt az avont,és néha volt szerencsém az oriflamehoz is.
Sajnos akkor még nem engedhettem meg egy diort,vagy akár egy komolyan parfümériás illatot,és örültem a rare gold parfümnek na nem az új tipusúnak,hanem aminek még az az érdekes kupakja volt...
Ezekben az években teszteltem több oriflame illatot,és az akkori főnöknőm viselte előszeretettel az Eclatot.
Az Elvie-ből pedig pénz hiján,mintákat szoktam rendelni,és hétvégén a bulik,discók előtt locsóltam magamra,előszeretettel...
Hajaj,de rég volt.
A napokban akadt a kezembe egy kis minta,bár nem is tudom honnan van,lehet még a régi lakásból...
És muszáj volt irnom róla :).
Olyan kedves és jó nosztalgikus érzéseim vannak az illattal kapcsolatban,muszáj kicsit emlékeznem és elmélkednem rajta :).
Olyan kis fehérvirágos illat Ő,pézsmás alappal,kissé krémes leszáradással.
Rajtam ezt az arcát mutatja,akkor is és most is.
Nem különleges,nem extra,de nekem akkor egy kis csoda volt :).
Ma már nem használnám,és el is felejtettem szegénykét,de örülök,hogy ma kipróbáltam jó emlékezni tényleg...
De Ő már egy olyan világot,olyan régi érzéseket hoz fel bennem,ami már nem én vagyok,és már sosem leszek...
Természetesen jár neki az 5 csillag :)......

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Régen volt már,akár 10 éve is,de lehet még régebben....
Hajaj,de rég volt.
És muszáj volt irnom róla :).
Olyan kis fehérvirágos illat Ő,pézsmás alappal,kissé krémes leszáradással.
Rajtam ezt az arcát mutatja,akkor is és most is.
Nem különleges,nem extra,de nekem akkor egy kis csoda volt :).
Természetesen jár neki az 5 csillag :)......

Nina1205

2018. október 19.

Nagyon finom, kellemes illat, az egyetlen problémám az vele, hogy nekem nem parfümnek, hanem lakástextilre való illat. Olyan, mint egy lakberendezési magazin skandináv különkiadása, ahol szép szőke skandináv nő mászkál fehér ruhában a minimalista fenyőbútorok és a libegős fehér függönyök között. Na annak a szobának van ilyen illata szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

lacrymosa88

2018. október 10.

Igazán különleges, picikét uniszex beütésű illat. Kellemesen friss, virágos, mégis van benne valami hűvös pasis jegy, legalábbis rajtam ez jön elő. De cseppet sem zavar, sőt, még tetszik is ez a csavar! Reggeltől estig kitart, szóval a tartóssága is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

ALettah

2018. október 1.

Nagy reményeim voltak ezzel a parfümmel kapcsolatban, valami könnyed, tündéri fuvalatra vártam...sajnos ez tömény pézsma és fehérvirág, plusz valami, amitől az émelygés tör rám - enyhén rothadó liliom? Nagyon nem jön be, le kellett mossam. Szerencsére nem túl tartós.
Az üveg szép.
Bőrpróba nélkül ne vegyétek meg szerintem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Az üveg szép.
Bőrpróba nélkül ne vegyétek meg szerintem!

Burya

2018. július 1.

Vakvásárlás volt, épp valami könnyű, gyöngyvirágos illat után kutattam és ezt pont olyannak képzeltem. Hát, magasról lehet nagyot esni... ez rajtam semmi. Se nem tündéri, se nem gyöngyvirágos, se nem légies, se semmilyen. Egy nagyon-nagyon halványan édeskés, behatárolhatatlan kis szellőcske, de rajtam 10-15 perc után még az is hamvába holt. Lehet, hogy csak az én bőröm műveli ezt, de részemről ez így egy határozott nem. A második csillagot csak az üvege miatt kapja, a kis üvegkavicsokban van fantázia, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Chata83

2018. március 8.

Kellemes, rajtam liliomos, de nem túlzóan. Sajnos csak pár óráig lehet érezni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Kellemes, rajtam liliomos, de nem túlzóan. Sajnos csak pár óráig lehet érezni

haszi79

2018. március 7.

Ha szereted az Escada Signature illatát, akkor vedd meg bátran, szinte ugyanaz a két parfüm. Ez talán kicsit szúrósabb tényleg, de attól még szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

b5bea

2017. december 22.

Annak idején használtam, amikor először megjelent. Kellemes, könnyed illat és az üveg is csodás. Hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Citral, Coumarin, Isoeugenol, Geraniol
Színezékek: CI 42090

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.