Oriflame

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piri11, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Lelőhely:   tanácsadónők

Képzeletben látogasson el a tündérek titokzatos világába a varázslatos virágos-gyümölcsös-fás Elvie Firefly Eau de Toilette-tel. Fejjegyében a grépfrút és a barack aromája, valamint vizes jegyek ragyognak, azonnal életre keltve az érzékeket, mielőtt fejet hajtanának a ragyogóan szép, éjszak virágzó rózsa érzéki eszenciája előtt. Az illat az érzékiséget sugárzó fás jegyekben teljesedik ki.

Oriflame Elvie Firefly EDT eladó
Ár: 1990 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

ALettah

2018. október 1.

Az anyaillat Elvie-ben való csalódásom kissé lejjebb tette a mércét a flankerekkel szemben is. A Firefly üvege, ha lehet még szebb, mint az eredeti, eddig rendben is lenne, de sajnos ismét kicsit csalódott vagyok. Az eredetinél jobban tetszik, de ez még mindig nem teljesítmény.
Sós, tengervizes jegyek és grepfrút kombinációjával indít, ami kellemes és izgalmas is, de sajnos hamarosan csatlakozik egy meglehetősen poros és szúrós rózsa meg valami szintetikusnak ható mellékzönge, ami az egészet egy enyhén maszkulin és érdektelen irányba tolja el.
Tartósság ismét csak pár óra, de ismét nem fogok sírni emiatt. Közepes, még a szép üveg ellenére sem érzem úgy, hogy szeretném feltétlenül a kollekciómban tudni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

sieszter

2018. május 16.

Áhh.... Rajtam max. 1 órán át érződik egy grapefruitos szörp szag, utána semmi. Leszáradása rajtam gyakorlatilag nem érezhető, nincs. Papíron jobb volt. Az ilyen parfümök mindig felidegesítenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

HRita77

2017. augusztus 2.

Fújás után kicsit fèrfias jellegű az illata, de amikor leszárad, akkor kellemes, tiszta, lègiesen nőies illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

nona1975

2016. november 25.

Csak a katalógusból illatoltam,bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 25.

Csak a katalógusból illatoltam,bejön!

Reka1984

2016. november 6.

Az üvegcse rabul ejtett az illat hétköznapi semmi extra(a párom szerint férfiparfüm illata van),tartósságban többet vártam ha már edp...legyen 3.5akciósan

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Hennus81

2016. október 17.

Egyik kedvenc illatom. Nagyon nőies, elegáns, nem hivalkodó, mégis tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Egyik kedvenc illatom. Nagyon nőies, elegáns, nem hivalkodó, mégis tartós.

skin

2016. szeptember 27.

Nem! Nagyon karcos már-már férfias az eleje és nagyon lassan csendesedik. Egy biztos hideg időben már melegebb, puhább illatra vágyik az ember. Engem nagyapám arcvízére emlékeztet leginkább. Nem vagyok egy nagy Oriflame parfüm rajongó, és most ennek sem sikerült belopni magát a szívembe. Az üvege viszont szép ahogy az IHM is megénekelte ,,zöldhöz jól megy a kék''

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 27.

karakumsivatag

2016. szeptember 17.

Csak mintát rendeltem óvatosságból. Gyakorlatilag semmilyen hatást nem gyakorolt rám. De nem kellemetlen, már amennyit lehet belőle érezni, mert egyáltalán nem intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

adrica

2016. szeptember 15.

Csak katalógusból illatolva: vizes, zöld illat. Ebben a szezonban ez a 4. zöld illata amit kihozott az Oriflame. Volt a hárs illatú, az új Paradise, az Aqua....., és most ez. Ok, szeretjük, de jön az ősz, a tél. Jobban örültem volna valami másnak. Főleg Elvie-ből, és úgy, hogy erdei tündéres stroryba burkolta. Akkor már inkább virágos és sokkal zöldebb, mélyebb, vagy fűszeresebbet, meghökkentőt vártam volna, de nem aquásat. Maga az illat megállja a helyét, ha nem unjuk még a 26. Armani Aquáját. Egy kicsivel több fantáziára számítottam. Nem tudom, hogy érződik-e az írásomból, de most le van biggyesztve a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

chiba

2016. augusztus 23.

Egy az egyben Armani Aqua di gioia, nekem legalább is!
Vizes, friss virágos illatocska!Tartóssága 3- 4 óra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Egy az egyben Armani Aqua di gioia, nekem legalább is!
Vizes, friss virágos illatocska!Tartóssága 3- 4 óra!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Citral, Cinnamal

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.