Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2018. szeptember 27.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az Enigma Dare to Dream Edition Eau de Toilette egy káprázatos, nőies illat. Érzékiségét a Hawaii rózsa, a gyümölcsök és a moha természetes, üde aromája adja. Az illat ellenállhatatlan bájt von viselője köré.

Bubucim

2017. május 14.

Lehet valakinek bejön ez a parfüm, de a katalógusban nem ez az illat volt. Ezért nekem nem tettszik, nem ezt vártam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Charlena08

2015. március 8.

Még mindig a fő-kedvencem. :) Az első illat, közel 30 év alatt, amire azt mondtam: igen, ez teljesen ÉN vagyok. Évek óta megvan, de semmi sem tudja letaszítani a trónról. ;) Igazából nekem meghatározhatatlan az illata, talán pont ezt szeretem benne. Egyszerre könnyed és mély. Nagyon egyedi, tényleg nem tucatillat! Tartóssága megfelelő, (amit egy ODT-től várunk), ODP-ben talán még csodásabb lenne. Így pont megfelelően lengi körbe az embert, nem nyomasztó, a legkellemesebb virágillat számomra (pedig parfümökben nagyon válogatós vagyok). És ami ritka, évek alatt sem tudtam megunni, bár ritkán, csak különleges alkalmakra használom, spórolok vele. :D Amikor viselem, extra nőiesnek érzem magam. Kifinomult, érzékeny illat, nagyon egymásra találtunk. Az üveg szerintem nagyon "összhangban van" a tartalommal, nőies, bájos, mégis különleges. Bár a kupakja nekem is elmászkál sajnos, és normál ára elég sok, 1 oriflame-parfümhöz képest (én akciósan vettem anno.)
Viszont annyira imádom, hogy egyértelmű a maximális pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

Viszont annyira imádom, hogy egyértelmű a maximális pont.

HN15

2015. február 21.

Egyik kedvenc illatom nagyon szerettem sajnos már nincs meg és a katalógusban sem láttam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

Damayanti

2015. február 12.

Bocsi mindenkitől, aki szereti, de ez számomra egy nagyon rosszul sikerült cicababa illat (ami nem azt jelenti, hogy aki ezt viseli az feltétlen cicababa, csak annyit jelent, hogy én ezt érzem ki ezekből az illatjegyekből összhatásban), ami nem méltó az eredeti Enigmával való rokonságra. Fényévnyi a kettő közti különbség, az eredeti Enigma javára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

adrica

2014. június 19.

Nekem ez az őszi illatom. Mikor megjelennek a mohák a kerítésen, őszi séták alkalmával, zizeg a levél a lábad alatt, érzed az erdő fás-füves illatát, néha meglebben azért egy-két virág illat is közben. Nekem ezt idézi ez az illat. Amikor a kis lányom 1,5 éves volt és nagyokat sétáltam vele, akkor vettem, és egészen télig szoktam használni. Nagyon szép emlékeket visel. Őriz valami titkot, amit csak ez a parfüm tud. Kicsit olyan hogy nyomasztó, de vigasztaló is mint az ősz, de mindig rejt valami szépséget benne, amit neked kell megfejtened. Ha megtalálod, akkor a te illatod is lesz. Nekem bejött. Tartós is. És tényleg nem fut veled szembe. Na cukorkára nekem egyáltalán nem emlékeztetett. Egy szép napsütéses őszi napra, arra igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

hajnalkanagy10

2014. június 12.

Nagyon finom illata van és tartós.Kedvencem lesz az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

Nagyon finom illata van és tartós.Kedvencem lesz az biztos.

Kiscsillag5

2014. január 22.

Egyedi és tartós. Nem az a tucat édeskés illat, de nem is az a tucat friss. nem tudom eldönteni, hogy szeretem vagy nem. Van, hogy hiányolok belőle még egy kis édességet és van, hogy kellemesnek érzem. Az üvege gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

galagonyanya

2014. január 2.

Határozottan van ebben az illatban VALAMI... Kellemes, télidőre való illatcsokor, illetve ideális ... szerelmi játékokhoz. Rosszkislánynak érzem magam, ha viselem...:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 2.

Ms.Cat

2013. július 16.

Ritkán találni ilyen finom illatú parfümöt, ami ennyire tartós. Csak a kupakjával nem voltam jóban. Ezt leszámítva egy 5-ös.… :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Anita19

2013. március 21.

nekem is édes cukorkákra emlékeztet...de nekem akkor is tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

nekem is édes cukorkákra emlékeztet...de nekem akkor is tetszik :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.