Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikus23, Módosítva: 2021. március 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

alexa1994

2015. május 26.

hát nem olyan túl sokat segit, illata jó, meg puhább utánna a bőr :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

hát nem olyan túl sokat segit, illata jó, meg puhább utánna a bőr :)

Nur

2015. február 21.

Jó kis termék, végzi a dolgát, de én, a kicsit nagyobb szemcsés radírozót szeretem inkább. Ettől függetlenül akciósan megéri beruházni rá, mert amit egy arcradírtól el lehet várni, azt nyújtja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 21.

nikus23

2014. január 6.

Nekem eddig nagyon jó, nem szárít, jól radíroz, szép sima és puha lesz az arcom a használat után és az illata is olyan kellemes, akciósan nagyon megéri kipróbalni, ajánlom mindenkinek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

CocoSunrise

2013. december 17.

Pár hónapja használom. A dolgát elvégzi, nem szárít, olcsó és sokáig elég. Nem fogom újravenni mert valahogy hiányzik utána az extra pihe puha friss bőr érzése amit más radírozóktól megszoktam. Igazából alig várom, hogy elfogyjon.. ahogy írtam a dolgát végülis elvégzi, úgyhogy nyugodt szívvel csak úgy tudok megszabadulni tőle ha elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.