Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2014. június 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szemkrémek

Gyengéd, hűsítő szemkörnyékápoló zselé, amely hidratálja, nyugtatja és puhábbá teszi a szemkörnyék érzékeny bőrét. Árvácskakivonatot és E-vitamint tartalmaz.

Kiszerelés: 15 ml

almarek

2014. január 18.

Ritkán használok szemkörnyékápolót, főleg vizsgaidőszakban, ezért esett a választásom erre az egyszerű, pár száz forintos darabra. Hűsít, gyorsan megnyugtatja a szemkörnyéket, számomra elég ez is. Nekem a csomagolás is nagyon tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

geucsa

2013. január 16.

Feldagadt tőle a szemem. Nekem egyáltalán nem vált be. A karikákon nem változtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

jampiangel

2012. október 27.

Kissé ragacsos érzetet hagy maga után de kellemes frissítő hatással bír. Valóban nincs sem ránctalanító, sem karikákat eltüntető hatása, de nem is ez a célja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

shara88

2012. szeptember 4.

Mikor kislány voltam, akkor láttam meg ezt a kenőcsöt anyukám táskájában (akkor még más csomagolásban árulták). Anyunak is elég táskás szemei vannak és ezt elörököltem tőle, így már kiskoromban elkezdtem ezt a terméket használni. Amikor felkelek és dagadtnak, felpuffadtnak érzem a szemeim akkor nagyon jól hűsíti őket ennek a kis tubusnak a tartalma. Átlátszó, zselés állagú. Kisírt szemekre is nagyon jó hatással van. Csak dicsérni tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Reb

2012. augusztus 31.

Fél év használat után enyhén érzékeny lett rá a szemem, picit puffad, könnyezik tőle, de tényleg csak egy keveset. Azelőtt szuperjó volt, hűsített, nyugtatott, a karikákra is jó volt. Lehet, lejárt a szavatossága...

UPDATE: Most megint használom (ugyanazt), s most nincs vele a szememnek baja. Furcsa. Mondjuk az én szemem van, hogy mindentől kiakad, és van, hogy semmi nem árthat neki. Akkor is furcsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

boxa

2012. július 17.

Nem vált be és valamelyik összetevője enyhe allergiás tüneteket okozott, felpuffadt a szemem alatt és körben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 17.

Nefertiti

2012. január 7.

Oszinten nekem nem igazan valt be, vagyis isnkabb ugy fogalmaznek h nem vettem eszre valtozast hasznalata utan. Valoban felkenes utan mintha ragadna, de nem veszes! Nem vennem ijra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.

Panda

2011. szeptember 29.

Hűsítő érzés, de nekem utána ragacsos érzet marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

Hűsítő érzés, de nekem utána ragacsos érzet marad.

noxibaba

2011. július 1.

Könnyen és gyorsan felszívódik. Nagy melegben én a hűtőbe teszem és esténkén úgy használom. Frissít, nyugtat és oda a karikás szem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Judiit

2011. május 22.

Az egyik kedvenc szemkörnyékápoló zselém. Nagyon könnyed formula, gyorsan beszívódik a bőrbe. A szemduzzanatát hamar lelohasztja. Ajánlom egy átbulizott éjszaka után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. május 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Oleth-20 ti I eu 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.