Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2016. február 18.

Lelőhely:   tanácsadónők

Tartós hatást eredményező alapozó szabadalmaztatott bőrápoló technológiával. Klinikailag bizonyított, hogy tartós, szinte hibátlan fedést nyújt. Szilikonalapú, könnyű textúrájabársonyosan simul a bőrbe. Kényelmes viselet, közepestől magas fedés.

Madilyn

2018. november 7.

Nagyon nehéz volt eldolgozni. Beleült a pórusokba és kiemelte a száraz területeket. De viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Sztellaaaaa

2017. július 8.

Sokáig használtam régebben.
De már nem igazán, mert áttértem a natúr arctisztításra.
Ameddig használtam addig nagyon szépen el lehetett az arcon dolgozni, de a pórusaim jól eldugultak tőle és egy idő után a bőröm is jól begyulladt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Sokáig használtam régebben.
De már nem igazán, mert áttértem a natúr arctisztításra.

TimyeK

2017. április 20.

Könnyed, selymes, folyékony állag, szép színek... de sajnos BB krém fedés. Gyenge volt, mint a harmat sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Mese89

2016. február 18.

Legjobb alapozo amit ismerek, kb 3-4 eve hasznalom vagy tobb. Kozben persze adtam eselyt mas alapozoknak is, foleg amikor kifogytam es nem lehetett kapni. Jol fed, de nem maszk, nem ul bele a porusokba, igazodik a borhoz, mattito puderrel is tokeletes. Egyszer nem kell rajta igazitanom pedig eszem, iszom, orrot fujok stb.. 5*! Nem ertem miert szuntetik meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 18.

kiszpiszok

2016. január 12.

Én nagyon szeretem! Könnyű, krémes, selymes állaga van. Annyira tényleg nem fed jól, de púderrel kombinálva nagyon szép az eredmény. Alapozók közül az egyik kedvencem. Nem ragacsos, nem nehezíti el a bőröm, egyáltalán nem maszkszerű a hatás. Az ára sem vészes, és a kiszerelése is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Viki182

2015. november 11.

Jelenleg ezt használom.
Meg vagyok vele elégedve,tényleg nem annyira tartós.
Púderrel használom, úgy viszont egész nap fed. és jó az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Jelenleg ezt használom.
Meg vagyok vele elégedve,tényleg nem annyira tartós.
Púderrel használom, úgy viszont egész nap fed. és jó az ára.

0bikbik0

2015. szeptember 14.

Kifutó termék lett, már katalóguson kívül sem rendelhető. Közepes fedésű, a bőrtónusomhoz (rózsaszínes, világos) tökéletesen passzolt Pink Nude árnyalat. Amikor vásároltam, nem néztem az összetevőket, csak a színt, és az állagot. Mindkettő megfelelő volt, de napi használat mellett néha úgy éreztem, mintha fulladozna a bőröm. Könnyen fényesedik, kell rá a púder (igaz, nem ígér matt hatást...) Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

rihannamyquenn

2015. április 21.

Nagyon kíváncsi voltam erre az alapozóra amikor megláttam a katalógusban, ugyanis csak 1300 forintba került. Ezért meg is rendeltem a legvilágosabb árnyalatot belőle (Porcelain). Valóban nagyon világos színe van. Ami nagyon jó, mert fal fehér bőrűeknek is abszolút fog passzolni az arcuk színéhez. Közepes fedése van, de nem is vártam el tőle magasabb fedést az ára miatt. Tíz órás fedést ígér amit szerintem teljesít is. Nagyon jó kis alapozó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 21.

Molly1

2015. április 20.

Jó alapozó még az én pigmentfoltos arcomon is kibírt 6 órát igazítás nélkül. Mindig használok felé kőpúdert. Próbáltam úgy is, hogy délben csak rákenek egy vékony réteget amikor már kopott, de a végeredmény szörnyű volt, foltos- maszkos. tehát minden délben lemostam és sminkeltem az elejétől a kőpúderig, pirosítóig. Már nem ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

ggydora

2015. március 24.

Sokáig ezt használtam, mivel elég világos a bőröm, szinte hófehér, és vörös a hajam így a legvilágosabbat kellett rendelnem mindig. A fedésével nem vagyok kiegyezve, viszont a porcelán színe teljesen jó volt az én bőrszínemhez. Viszont váltani fogok, méghozzá az összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag