Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2011. december 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Az eukaliptuszolaj természetesen dezodorálja, a menta frissíti a lábat.

Isilrian

2016. július 28.

A legjobb lábspray, amit eddig használtam (pedig már van 1-2 a repertoáromban). Nagyon jól porlaszt, fújás után már lehet is a zoknit felhúzni, kellemes az illata. Nekem ugyan nem izzadós a lábam, mégis azt érzem, hogy jót tesz neki, hűsít, bevonja egy réteggel. Amolyan luxusérzés a lábnak. Örök kedvenc marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

szandrabanana

2015. augusztus 28.

Kissé izzadni szokott a lábam a cipőben, de ez abszolút semlegesíti a szagát (sőt még tetszik is az eukaliptuszos-mentás illat), lábra és cipőbe fújva egyaránt. Más ilyen terméket még nem próbáltam, de ez szerintem megéri az árát!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

0bikbik0

2015. július 10.

Nagyon szeretem. Nincs tapasztalatom a többi márkával, lehet, hogy van jobb is, de nekem bevált. Én is fújom mindenfelé :-) Cipőbe, szandálba, papucsba, és persze a lábamra. Ilyen melegben a frissítő hatása fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 10.

JudithBeauty

2015. június 19.

A Ti pozitív véleményeitek és tapasztalataitok miatt rendeltem meg. Ezer hála! A Scholl sincs ilyen jó, az Avonos lábspayk-ről nem is beszélve. Megakadályozza a láb izzadását, a szagok kialakulását. Fújom közvetlenül a lábra, de cipőbe, szandálba és zoknira is. Elég sokszor hordok sportcipőt, mert sokat gyalogolok és állok a munkahelyem miatt. Egész nap kitart a hatása, nem kell zoknit cserélni, vagy óránként spray-zni a lábamat, mint korábban. Máskor is rendelek, és örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

Ella

2015. június 4.

Nagyon jó az illata, kellemes és talán a legjobb, amit eddig használtam. De nem csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Jobman

2015. június 4.

Megerősítem az előttem hozzászólók véleményét. Ez az eddigi legjobb lábspray amit már próbáltam. Volt már nálam a DM-es Baleától a Scholl-ig bezárólag többfajta, de ez a leghatékonyabb. Se izzadás se kellemetlen szagok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

Cu2tka-baba

2015. március 14.

Ez az aktuális kedvenc lábspraym. Akciósan nagyon megéri. Fújtam közvetlenül lábra is, de nekem úgy szárított. Cipőbe szoktam fújni és használ. Ha beázik akkor utána ázott kutya szaga van a lábamnak, de ez eltünteti egy éjszaka alatt.Papucsra és szandálba is fújtam. Működöt. Nem nedvesíti túl a cipőt és nem is képez réteget a belsején, nem árt a cipőtalpbetéteknek sem. Kellemes mentolos. Nálam nyert:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

marianngod

2015. február 8.

Páromnak rendeltem, mivel elviselhetetlen lábszaga van. Vendégségbe, ha mentünk, nem merte lehúzni a cipőjét, olyan súlyos volt. Már mindent próbáltunk, de egyedül ez vált be, rendszeres használata teljesen megszünteti a szagokat. Már harmadszorra rendelem a dupla adagot és azt hiszem, ennél is maradunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

latiffah

2013. augusztus 2.

este lefekvés előtt ebben a hőségben imádom :D Kellemes az illata is, nekem bejön :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

csutka.n

2013. június 20.

ez eddig a legjobb lábspray amit használtam, nyáron minden nap befújkálom a lábam :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol