Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yellow Paca, Módosítva: 2014. május 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

GNóri

2015. július 29.

Nem szeretném hosszasan részletezni, hogy miért kell nekünk lábdezodor, maradjunk annyiban, hogy a páromnak és nekem is elég izzadós a talpunk. Gondoltam nyárra jó lesz egy ilyen kis fújkálós könnyű frissítő illatú spray. Hát nem, nem lett jó. Nincs dezodoráló hatása, az illata nekem túl mű és szúnyogirtó szagú, és a szagokat sem fedi el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

asztromélia

2015. május 28.

Remeltem hogy inkabb citrusos lesz mint levendulas, de sajnos nem, en a citrust picit sem erzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

JudithBeauty

2015. május 28.

Kellemes a levendula és a citrus aroma keveredése. Dezodoráló hatása nincs, csak felfrissít és kicsit hűsít. Ezért inkább nyáron érdemes használni. Cipőbe is szoktam fújni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

Virtual Angel

2015. május 6.

Nekünk sajnos nem jött be. Nehezen szárad meg a talpon és hamar elmúlik a hatása. Imádom a levendulát, de ez a citrusos keverék nagyon nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

ritaszeged

2015. február 25.

Én cipők fújkálására használom, mert a lábunk hála a jó égnek nem büdi és nem is szeretem ráfújni :) de a cipőknek jót tesz, az alkohol miatt abban bízok hogy fertőtlenít egy keveset, és nekem az illata is bejön, pont mint a leírásban citrusos levendulás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

kigyogirl

2014. július 20.

A barátom nem bírja elviselni az illatát, azt mondja olyan, mint a tisztítószer :D de én szeretem, izzadásgátló lábkrémmel együtt használom és nekem így bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

azursatellite

2014. június 18.

Szuper illata van, nagyon kellemes, nem mű. Csak illatosításra való és leginkább annak akinek nincs komoly lábszaga. Papucshoz, szandálhoz nem ajánlott talpra fújni, mert csúszkálni fogsz benne.
Potenciát még szúnyogriasztás terén látok benne, mert sem a levendulát sem a citromot nem csípik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: truth-in-aging, BFT