Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A kellemes illatú intimdezodor hosszan tartó frissességet nyújt az intimterületeken. Vitaminokat, lótuszvirág-kivonatot és dezodoráló komplexet tartalmaz. Csökkenti a kellemetlen szagok kialakulását.

Kiszerelés: 75 mi

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szabina971

2019. március 12.

Nagyon jó termék.
Kellemes natúr illata van nem irritál nem kelt viszkető érzést.
Többszőr megvásásroltam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Nagyon jó termék.
Kellemes natúr illata van nem irritál nem kelt viszkető érzést.
Többszőr megvásásroltam már.

Evu28

2018. augusztus 3.

kellemes puderes spray nagyon jo

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

kellemes puderes spray nagyon jo

Damayanti

2018. február 23.

Amit ígér, azt hozza is. Diszkrét, de kellemes az illata, nem irritál, tartósan frissít egy hosszú nap során addig is, míg az ember lánya haza ér zuhanyozni/fürödni, intim frissítő kendővel kombinálva még komfortosabb és jobb. Az elején kicsit a szórófej nehezen járódott be, nehéz volt lenyomni, de most már ez is beállt. Kíváncsiságból próbáltam ki, de praktikusabb, mint gondoltam, nem bántam meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Vizililiom

2017. március 22.

Nagyon szeretem, kellemes, púderes kis spray.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Nagyon szeretem, kellemes, púderes kis spray.

JudithBeauty

2016. szeptember 4.

A nyári hónapokban kezdtem el használni, még a frissítő intimkendővel felváltva. Nagyon hasznos dolog ez a dezodor, ezután mindig meg fogom rendelni. Finom és diszkrét az illata, friss érzetet ad, és sokáig kitart. 5-ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

uagi

2016. augusztus 20.

Meleg napokon jó barát. Frissít, hűsít és jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Meleg napokon jó barát. Frissít, hűsít és jó az illata is.

lorik.laura

2015. szeptember 25.

Hajtott a kíváncsiság, mikor megláttam a katalógusban, vajon mit tudhat ez az intim dezodor? De milyen jól tettem, hogy megrendeltem. Annyira finom illata van, olyan tisztaság illat, egyáltalán nem irritál, valóban tisztaság érzetet ad, a porlasztója tökéletes, kifogástalan termék. Nekem ez jobban bejött, mint az Avonos verzió.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

allie

2015. szeptember 25.

Imádom! Az illatát is és azt a tisztaságérzetet is amit ad. Nagyon jó termék és az ára sem vészes,mert sokáig kitart. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Catcatcat

2015. július 6.

Nem létfontosságú, de jó ha van. Tényleg frissít és tisztaság érzetet ad, ami szerintem hasznos ilyen meleg időben. Egyébként nekem jobban tetszik ennek a lótuszvirágosnak az illata,mint a narancsvirágos verziójának. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).