Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2011. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Fire egy virágos, fűszeres, érzéki illat. Az orientális fejjegy eszenciáját az árvácska és a tigrisliliom adja. Ezt átöleli a szegfűszeg, végezetül az egzotikus indiai fás aromák és a szenvedélyes ámbra.

NovErke

2019. május 29.

Nincs az összetevők között, de nekem ez egyszerű karamell illatú. De az sem tartós, meg olyan gagyi. Mondjuk nem is drága de semmi értelme nincs. Inkább beleszagolok egy zacskó karamellás cukorba, és megeszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Szofi1101

2019. április 29.

A kedvenc oriflames illatom! Persze óriási tartósságot nem kell várni, mint a prémium márkáktól, de nem is annyiba kerül. Nekem is télies illata van, de lehet azért mert karácsonyra kaptam. Hamar el is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Aria249

2018. november 25.

Ajándékba kaptam. Alapvetően szeretem az édeskés illatokat, de nekem ez valamiért furcsa volt, nem tudtam megszokni magamon, pedig próbáltam. Télies, fűszeres, nekem talán kicsit kókuszos hatást kelt. Nem túl tartós, pár óránként újra kell fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

hbettuska94

2018. április 16.

imádom az illatát, nagyon jó kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

imádom az illatát, nagyon jó kellemes

Bubucim

2017. május 14.

Egynek elmegy kategória, a reklám nagyobb körülötte, mint amit tud. Kb. 2 óra múlva semmit nem éreztem a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

lenizsu

2017. március 15.

Amikor bejött ez a termék az Oriflame kínálatába, sokáig csak ezt használtam. Majd megváltozott az illat, ami már kellemetlen a számomra. Fullasztó fűszeres illattá válik a bőrömön, emiatt nem tudom már viselni. Sajnálom, hogy megváltoztatták az illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

romsicsbori

2016. november 13.

Sokáig a kedvenc hétköznapi parfümöm volt, de mostanában megváltozott ez az illat. A finom télies-fűszeres jelleg a múlté, most már olyan, mintha kaprot vagy köménymagot éreznék rajta. Kár érte, jó kis illat volt. Nem volt tolakodó, néha még a nap végén is éreztem magamon. A minőség romlása miatt sajnos ez volt az utolsó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

adrica

2016. október 5.

Nekem ez az Avonos Far Away Oriflam-os megfelelője.
Kis külömséggel, de szinte ugyanaz az illat. Rövidebb tartóssággal. Fűszeres, szegfűszeges, talán még fahéj is van benne és édes. Ennyi. Nekem nem nyerte el a tetszésemet, mert akkor már inkább a Far Away.
De rossznak nem mondható. Bár nagyon sokan a fent említett másikat sem szeretik, nekik az is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Nekem ez az Avonos Far Away Oriflam-os megfelelője.

uagi

2016. október 2.

Én nagyon szeretem, évek óta ez a kedvenc illatom! Többször volt már, hogy egy fiú megdicsérte az illatom, mikor ezzel voltam befújva.

UPDATE: Nem tudom mi lett ezzel az illattal, de egyértelműen megváltozott. Két rendelés után is vissza kellett küldenem, annyira büdös volt és teljesen más mint előtte. Kb. tíz éve ezt az illatot használtam...Akarom vissza a régi Fire-t!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Megara

2016. július 4.

Fúúúú nagyon rossz!! Büdös. Kb addig tetszett, amíg az illatosított oldalon megdörzsöltem, de aztán amikor megrendeltem, nem kellett sok és nagyon megutáltam. Borzasztóan meg lehet unni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Citronellol, Linalool, Hexyl Cinnamal
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, FD&C Red 40