Oriflame

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. október 19.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Flamboyant Privé Eau de Toilette egy friss, férfias illat, a zamatos citrusok, az érzéki moha és fás jegyek akkordjával. A szexi és magabiztos férfiak ellenállhatatlan illata.

Echan

2017. március 22.

Én és párom nagy kedvence. Nagyon friss, nyárias illata van és tartósnak is mondható. Ár-érték arányban tökéletesen megfelelő a mindennapokra.
Többször újra rendeltük már, kár hogy ritkán található a katalógusban.
A korábbi negatív véleményeket nem is tudom hová tenni, mert akármikor rendeltem, mindig hiánytermék volt és várni kellett rá. Az egyik legkeresettebb illat volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Többször újra rendeltük már, kár hogy ritkán található a katalógusban.

Nyufika

2015. szeptember 4.

Valamelyik éveben ez volt a karácsonyi ajándékom a páromnak. Könnyed, kellemes, nem tolakodó illat. Abszolút jó kis parfüm. Én és a párom is szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

miramiruska

2014. december 15.

Halványan hasonlít a Kenzo Homme-ra, de épp hogy csak egy picit emlékeztet. Ez szintén vizes illat, de kevesebb fás-fűszerességgel, inkább citrusos, dinnyés. Ha lehunyom a szemem, talán egy szabad, független, természetkedvelő férfi illata, némi elegáns egyszerűséggel, ami öltönnyel is viselhetővé teszi, meg vászon nadrágban rohangászóssá, de semmiképp sem kanapén tespedős, és éjszakai dorbézolós (hát mondjuk miért ne..). Ja, és kifejezetten kék és zöld szeműeken tudom elképzelni.. Egyértelműen nyári illat, mindenféle bonyolultság nélkül. Mikor még régen megvettem a páromnak, mindketten szerettük. Aztán kifogyott, és úgy néz ki egy Kenzo parfüm lesz az utódja, amit már meg is vettem Karácsonyra. Úgy hiszem soha nem fogom újra venni, de mivel annak idején nagy szerelem volt első szaglásra.. legszívesebben 5*-ot adnék, de annyira talán mégsem egy nagy durranás.. Nem egy atombomba, csak egy C4-es, legyen 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

almarek

2013. december 17.

Én szeretem az illatát a párom bőrén, és órákon át érezni egyetlen fújást is. :) Könnyed, friss, inkább nyárias illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

biki-ni

2013. október 4.

A párom kapta, neki nem tetszik, így nem fogja elhasználni. Szerintem kellemes, üde-férfias illata van. Ha érdekel valakit írjon e-mail címet és megegyezünk. Nem hiányzik belőle csak 1-2 próbafújásnyi. Doboza is megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

vanillacaramella.sweet

2013. május 9.

Számomra olyan, mintha a Kenzo egyik illatának utánzata lenne. Tetszik, mert jól sikerült másolat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

bandita

2012. október 30.

Azt hittem hogy a márka Soul illata lesz számomra az örök és megingathatatlan negatív csúcs. Tévedtem. Ő lesz az. Hideg, jellegtelen, meztelen citrus illat, én hús-vér férfira rá nem fújnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 30.

Laci

2012. október 24.

Pont erre gondoltam én is, minek adnak ki télen egy hőségillatot, most valami tocsogós, csokoládés, vaníliás, virágos, orientális illatnak örültem volna erre jött ez a karaktertelen kékség, mely köszönőviszonyban sincs az Oriflame eddigi színvonalas férfikínálatával. Az egyedüli, amit rendelek, az az S8 Night öntős kiszerelése lesz, az megéri az árát. Esetleg Glacier Athleticet próbáltad? Ezt meg nem méltatom, az üvegére megadom én is a 2 csillagot. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Coumarin, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200, FD&C Red 40

Színezék. Lilás piros.