Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ez a friss, aromás illat felébreszti az ösztönöket, serkentőleg hat a fantáziára és beindítja az érzékeket.A grépfrút és a zöldalma vibrálóan friss illata összefonódik egy csipet gerániumlevél és levendulavirág energikus aromájával. Mindehhez a befejező akkordot a cédrus és a pacsuli erőteljes, férfias jegyei biztosítják, tartóssá téve ezzel az illat karakterét.

skin

2016. szeptember 27.

Ha egy illatokra érzéketlen férfinek ez tetszik akkor igazán jó lehet. Nálunk ez történt . A külcsín is megfelelő, nekem is megér négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Szlilla19

2016. március 14.

Testvérem kedvenc illata.Friss és férfias, de nem azaz orrfacsaró férfi illat.Kellemes és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

deagle13

2014. február 27.

Egyik gyerekkori barátom az oriflame-nél dolgozik és tőle kaptam ezt karácsonyra. Meglepődtem, hogy mennyire jó illata van, tetszik. Inkább fiatalos illat, de előttem teljesen jól körbeírták. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

kissbarbara1990

2012. október 24.

Páromat szoktam meglepni vele és persze a dezodorral is :) Mindketten imádjuk az illatát,ami elég tartós. Bár tényleg lehetne nagyobb mennyiség az üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

musume

2012. augusztus 28.

A páromnak és nekem is nagyon tetszik ez az illat. A dezodort is használja mellé, és így teljes az összhang. Én nagyon szeretem ezt az illatot érezni a bőrén. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Odil

2012. július 22.

Valóban egy lehengerlő, fűszeres-gyümölcsös-fás, energikus, szabad illat. Nem tudom, nevezzem-e vadnak, inkább tényleg a természetben átélt szabadságélmény és a romlatlan kalandok jutnak róla eszembe, nem a hús, és éppen ezért vonzó számomra egy férfin.
Nem tartom maszkulinnak az erőlködést, a "szexizést", nem véletlenül taszít az is, ha valaki a konditeremben tölti a fél életét, vagy azért vesz rikító színű sportautót, mert ha már alacsony/a feje csúnya/a pénisze kicsi... Egészen más az, amikor egy férfi éppen csak annyira izmos, hogy látszik, aktív életet él, és olyan autót vezet, ami az egyéniségét tükrözi és a szükségleteinek megfelel. Az ilyesmi nekem messziről sikít, és ilyen parfüm ez is.
Mesterkéletlenül elragadó, azt a benyomást kelti bennem, hogy a viselője ismeri saját magát és békében él ezzel a tudással, stabil, és a saját igényeivel foglalkozik, nem a "mások" vélt elvárásaival. Nem lázadó, nem provokatív, csak önmaga és erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

ariadne

2012. július 4.

A férjem leptem meg vele. Imádom! Ő is! :-)
Könnyű, friss, fiatalos lendületet ársztó illat, amivel nem tudok betelni. Tartós, intenzív illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 4.

A férjem leptem meg vele. Imádom! Ő is! :-)

bandita

2012. május 29.

Fiatal, kalandvágyó fiúk amikor ezt az illatot használják, készüljenek fel arra, hogy el fogják veszíteni az ártatlanságukat. Azt gondolom, hogy ez az illat egyenesen az ördög műve, mivel a zöldalma és levendula alapvetően nyugalmat, békét áraszt, az ember lánya 40 éves fejjel gyanútlanul közelít, és ekkor a cédrus beindítja az ösztönöket, nincs előle menekvés :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 29.

Alkoholok: Alcohol Denat., Behenyl Alcohol
Emolliensek: Behenyl Alcohol
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Citral
Színezékek: Acid Yellow 3, CI 42090

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.