Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2015. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Damayanti

2015. december 19.

A lelkem egy része örök gyerek, így amikor pár éve karácsonyra kihozták ezt a folyékony szappant és tusit mézeskalács illattal (a hirdetés szerint), akkor a szappant megrendeltem. Szerintem inkább talán a juharsziruphoz volt köze az illatának, nem az igazi mézeskalácshoz, kissé túl édes volt, hatásra pedig semmi extra, így azt kell mondjam, a cuki mézis csomagolása a legtöbb, amit el lehet róla mondani :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Judiit

2012. április 26.

Általában nem szeretem a folyékony szappanokat, de ennek nem tudtam ellenállni. Az illata számomra nem túl intenzív, nem is nagyon érzem sütisnek. Viszont nem szárítja a bőröm, ami nagy szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 26.

Blame

2012. április 15.

Nagyon jó szappan. Rendkívül kellemes az illata és a kezem sem szárad ki mint néhány folyékony szappantól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Zöld)