Oriflame

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joan, Módosítva: 2019. november 25.

Lelőhely:   tanácsadónők

A mikroszemcséket, csillámport és kovaszemcséket tartalmazó gyöngyök természetes hatású ragyogást nyújtanak a bőrnek.

AKCIÓ!!! 400Ft Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök
Ár: 400Ft+posta , Eladó: csibibo
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postázom is a termékeket.

csiges

2020. július 1.

Natural Peach árnyalat
Szép, azonban mostanában már nem igazán látom a hatását, és nehéz felvenni a színt a gömbökről. sok gömböt már el is hagytam belőle, szerintem nem a legjobb kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Natural Peach árnyalat

Julus92

2019. augusztus 10.

Egy időben sok Oriflame terméket használtam, mára az összetevők miatt inkább más termékekhez nyúlok szívesebben. Ezeket a bogyókákat viszont még mindig használom valamiért. Az összetevői ennek sem a legszebbek, és nem is igazán értem a funkcióját sem. Bronzosító néven fut, nekem ehhez túl pirosas, barackos árnyalat mindegyik. Ennek ellenére szépen el lehet dolgozni, de magam sem tudom pontosan eldönteni, hogy bronzosítónak vagy pirosítónak használom, talán valahol a kettő között. :) Nagyon vékony rétegben viszem fel a legvilágosabb árnyalatot, úgyhogy végülis mindkét helyen egész jól funkcionál. Rengeteg ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Vikilasia

2019. július 17.

Nagyon szeretem, az egyik kedvenc bronzosítóm nyáron. Nem a legtartósabb, de nekem valahogy más bronzosítók sem tartanak tovább. Én bátran ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

QueenOfDisaster

2019. május 15.

Nem rossz termék, de nekem valahogy vagy alig látszik, vagy túl sok. Bár ki tudja, lehet az árnyalat az, ami nem olyan jó nekem. Mikor natural napom van, akkor elég az az 'alig látszik' teljesen és szép is. Végül is ritkán használok alapozót, szóval nem okoz nagy problémát a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

kittihnl

2019. április 25.

Kedvelem könnyu felvinni, szépek a szinek, csak minek csillog? Kissé olyan hatàst kelt, mintha egy kislànytol csentem volna pirositot.. miért csillog? :D de most komolyan; màskulönben ugy tetszik ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

fancsy666

2018. november 15.

Az egyik kedvenc Oriflame termékem. Évek óta használom, néha megújul a csomagolása, de a minősége töretlen. Nagyon szeretem, egy púder ecsettel szoktam felvinni. Bármikor újra venném, és még egy érv a termék mellett, hogy nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

2018. október 22.

Szuper termék. Könnyen lehet vele dolgozni, kellőképpen pigmentált. Szép és tartós a végeredmény. Sokáig elég, az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Annacska25

2018. szeptember 28.

Imádom a kis apró gyöngyöket és az illatát is! Kellőképpen pigmentált, gyönyörű szép eredményt lehet vele elérni és professzionális használatra is alkalmas. Nagyon sokáig elég, így az ára is elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

ironkinga

2018. július 20.

Legjobb bronzosító! Nagyon nagyon szeretem! Látszik az arcon, de nem nézek ki úgy mint egy bohóc! Nekem külön tetszik az is, hogy csillámos is, de nem fénylik az arcon, nagyon diszkrét. Imádom!! Egyszer nekem már sikerült egyet elfogyasztanom, most rendeltem meg a következőt, ami a kiszerelésnek hála nagyon sokáig elég lesz ismét! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Cat21

2018. július 19.

A Peach àrnyalatot vettem ami nagyon jó vilàgos bőrűeknek. Enyhén fényes, tartós és nagyon szép àrnyalat. Jól jön ki a színek keveredésénél hogy van benne rózsaszín. Újravevős bàr nem tudom mikor fogy el mert elég nagy adag, szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Sorbitol