Oriflame

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csutak, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ragyogó, fiatalos bőrtónus a szérum-sminkalappal. Formulája hialuronsavat, bőrtökéletesítő komplexet, fehértea-kivonatot, valamint rózsaszín és arany tónusú, fényvisszaverő részecskéket tartalmaz. Viselhető önmagában a természetesen ragyogó bőrért, vagy sminkalapként a tökéletes smink eléréséhez.

Bambusz92

2020. február 15.

Életem első sminkalapja és megkell mondjam mindent hoz amit ígér, Sokkal tartósabb az alapozó, egységes a bőr. Nem kell félni nem lesz az ember feje diszkógömb tőle. Nagyon kis finom fényt ad az arcnak. Bár ha lefolytja az emberlánya matt alapozóval mint én akkor egyáltalán nem is látszik :D. De nem is a fénye miatt vettem meg. Imádom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

DDDory

2019. március 24.

Imadom🥰 egysegesiti a bort,pluszba meg ad neki egy kis csillogast is!! Abszolut megeri az arat szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

thewildone

2018. április 16.

Gyorsan beszivodik, nekem mintha kicsit szaritana a borom, de teny, hogy szep egyseges a borfelszin tartos hasznalat mellett. Primerkent nem allja meg a helyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

BK19

2018. január 29.

Nekem ez egy hatalmas nem. Nem is értem, hogy a nevében miért van az , hogy primer. A primernek az lenne a lényege, hogy "a bőrt tökéletessé, egyenletes felszínűvé, és selymes érzetűvé tegyék, ezáltal előkészítsék azt a sminkelésre". Ez egyáltalán nem történik meg . Ezt a youth radiance-t sem értem, mert amint felkenem az arcomra ez a fiatalos ragyogást ígérő csillogó vmi egyáltalán nem látszik ( ha a fél arcomat ezzel, a másikat a sima csillogómentes primeremmel kenem be semmilyen különbség nincs a kettő között , ami a ragyogást illeti. Azon kívül, hogy a rendes primerem működik). Azt javaslom aki primer keresésben van várjon kupon napokra és a drogériába ennél sokkal jobbakat tud venni 1000 ft körüli áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

sfreku

2018. január 23.

Nagyon szép az üveg, nagyon tetszik hogy csillogós a primer, olyan luxus érzés az arcomra kenni :P Én általában magában használom de nem hidratál ezért csak akkor jó igazán ha nem száraz a bőröm...:) Alapozó alá valóban tökéletes, nekem sem dobja le az alapozót, sőt sokkal szebb mikor erre a primerre viszem fel ..!:)) ( szintén catrice hd liquid..:D :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

akezdetlanya

2018. január 20.

Nemrég kezdetem el használni, nekem nincs vele problémám. Leginkább akkor használom amikor tényleg extrább sminket csinálok és sokáig szeretném hogy fent maradjon. Gyorsan beszívódik, alapozóval egy egészséges ragyogást ad a bőrnek. Nekem nem dobja le az alapozót sem (Catrice HD Liquid Coverage).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Csutak

2017. december 28.

Felraktam már mielőtt véleményezném. :) Akciósan jutottam hozzá és hát...nem tudom. Ha magában használom, nincs vele semmi baj. Gyorsan beszívja az arcbőröm, de alapozóval együtt katasztrófa. Mintha fulladozna a bőröm, a nap közepére szinte ledobja az alapozót, alig tudom helyrehozni meló közben. Egy csillagot így kénytelen vagyok levonni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak