Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ritaszeged, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A revitalizáló hatású, tengeri ásványi anyagokkal gazdagított pazar alapozó ragyogóbbá teszi a bőr tónusát akkor is, amikor viseli, és akkor is, amikor már nem. Az Oriflame első alapozója, amely intenzíven ápolja az arc bőrét.

turogombi

2013. június 1.

Imádom ! Lassan 2 éve csak ezt használom ! Először a színe miatt esett rá a választásom. A golden beige árnyalatot használom, mivel barna a bőröm ... az eddig használt alapozók színei nem tetszettek igazán, inkább sárgásak voltak nekem, így természetellenesnek találtam, viszont ez a szín isteni, igazi gyönyörű barna, eldolgozva teljesen összesimul a bőrömmel és totál természetes hatást kelt. A krémes állaga nagyon jó, könnyű elkenni, a fedése is szuper és tényleg alig kell előtte hidratálni. Nekem pár óra után (főleg ha melegebb az idő) elkezd fényleni, de púderrel használva ez jól orvosolható, úgyhogy ez legyen a legkisebb gondom :-) Tartóssága nekem tökéletes, nem használok éjjel-nappal alapozót az arcomra, amennyit és amennyi időre felkenem és rajtam van, azt bírja. Ami még bónusz, hogy nem pattog ki az arcom ettől az alapozótól. Próbáltam már alapozókat, bb krémeket ... és csúnya lett a bőröm tőle. Ettől az alapozótól viszont selymes, ragyogó és sima az arcom. Már pár használat után ez szembetűnő volt. Nálam öt csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 1.

Habchók

2013. március 24.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg ezt az alapozót, és mivel eléggé kétes véleményeket olvastam, így féltem hogy kidobtam az ablakon a pénzt rá, de megnyugodhattam, bevált.
Szín: sikerült a tökéletes árnyalatot megtalálni, így nem kellett más készítménnyel keverve használni. Először megijedtem a sárosszerű színétől, de aztán amikor felkerült és láttam milyen jól passzol + illeszkedik a bőrömhöz, meggyőzött.
Állag: kicsit folyósabb, mint amit vártam, de a termék értékén ez csöppet sem ront
Illat: nincs illata ?! - sebaj
Más termékhez való alkalmazkodása: teljesen jól lehet használni más termékekkel együtt :)
Ár - érték arány: megéri az árát, de érdemes kivárni amikor akciósan adják
Összbenyomás: nem értek egyet azzal a véleménnyel miszerint zsíros bőrűeknek nem jó. Igaz hogy én a saját bőrömet inkább a kombinált kategóriába sorolnám, de eddig az összes alapozóm átfénylett egy idő után. 10 óra használat után sem fényesedett át a bőröm ennél a terméknél. Szerintem minőségben tarol, jó kis termék, bárkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Illat: nincs illata ?! - sebaj
Ár - érték arány: megéri az árát, de érdemes kivárni amikor akciósan adják

szabbka

2013. február 21.

2 éve csak ezt használom. Előtte a Rossmann palettáját fullra végigpróbáltam...Több,de inkább kevesebb sikerrel ( nem éppen a legolcsóbb kategóriájúakat )...
Nagyon jól illeszkedik a sárgás tónusú bőrömhöz, közepesen fed, úgyh nem leszek tőle viaszfejű:), és a legtutibb, hogy a bőröm sokkal szebb, mióta ezt használom. Hozzá kell tennem, elég száraz bőröm van, de pl ehhez az alapozóhoz nem kell előhidratálnom az arcom, mielőtt felviszem, nálam ez nagy szó :)!
így időt spórolok meg vele, ja, meg pénzt is, mert nem kell drága hidratálókat vennem, hogy elkerüljem a hámlást, húzódást stb :) imádom :) full point :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

tittus

2013. február 15.

Update: Visszatérek ehhez az alapozóhoz. Télen elkezdtem mást használni, 3 különböző drogiériás mattító alapozót is kipróbáltam, több színárnyalatban is, de egyik sem volt jó, főleg nem olyan jó, mint ez! Ez az alapozó tényleg nem ajánlott zsíros bőrre, viszont könnyen és szépen el lehet dolgozni, nem lesz foltos a végeredmény, közepesnél kicsit jobban fed, nem jönnek tőle ki pattanásaim, tartós, szép lesz a végén az összkép, a textúrája olyan "krémes", sokkal jobb, mint a púderesre száradó mattító alapozóké, ja, és persze a színe is pont illeszkedik a bőröm színéhez. Lehet, hogy csillog tőle a fejem, de inkább használom a púderemet, és maradok ennél :).

Nekem nagyon bevált! Azt szeretem benne, hogy természetes hatású, ugyanakkor mégis fed. Egész nap fent marad az arcomon, nem kenődik el, nem folyik le és nem szárítja ki a bőrömet. Az orrom picit szokott fényleni, arra kell egy kis púder, de egyébként meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

IchigoSachi94

2012. november 9.

Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem-e, mert az Avonos alapozók nekem szörnyűek voltak a száraz bőröm miatt. Olyan volt, mintha port öntöttem volna az egész arcomra. Kellemesen csalódtam ebben az alapozóban. Nekem kombinált a bőröm: belül zsíros így tele vagyok mitesszerekkel és néha kijön 1-2 pattanás is, kívül pedig a bőröm száraz, néha hámlik is. Ez az alapozó nekem jobb, mint a Maybelline, Astor stb. alapozói (már majdnem mindet végigpróbáltam, ami van a dm-be...), ahhoz képest, hogy olcsóbb. Igaz azok egy leheletnyivel jobban fednek. Sajnos rossz árnyalatot vettem ebből (fehér a bőröm de a legvilágosabb az még hozzám képest is jól világos volt), de végre nem volt por hatású az arcom. Nem kellett előtte agyon hidratáló krémezni, hanem ahogy kedvem tartotta csak simán felvittem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

pink sunrise

2012. augusztus 27.

Szépen egybeolvadt a Porcelain árnyalat a fehér bőrömmel,de csúnyán pattis lettem tőle,többször is leteszteltem....Bármennyire fájt a szivem ,anyunak kellett adjam.Ő nagyon szereti(pedig zsiros bőrű...),semmi gondja nincs vele,csak hozzá egy kicsit fehér ez az árnyalat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

molnar.judit5

2012. június 22.

Egyetértek banditával,kifejezetten száraz bőrre tudom ajánlani,vagy zsiros bőrűek -20 fokban,akkor viszont szuperül helyt áll.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 22.

csodaorszag.inwonderland

2012. június 20.

Egyszerűen szeretem, kevés bőrhibám van ,amit kell az elfedi ásványi anyagokért plusz pont kicsit fénylik de púderrel szinte tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

bandita

2012. április 29.

A marketingszöveg és az ára miatt kíméletességet, tökéletes fedést vártam. Ehhez képest viaszos, fényes felületet adott, a mitesszereimre sem volt jó hatással. Hosszú távon, napi használatra terveztem, de gyorsan elajándékoztam száraz bőrű barátnőmnek, aki imádja és az ő bőrén szépen fed. Egyértelműen nem ajánlom zsíros bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 29.

Barbi-Lou

2012. április 28.

Gyenge közepes fedést ad, hétköznapra talán jó lenne. Engem picit szárított. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.