Oriflame

Ár:   6299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Giordani White Gold EDP egy elegáns, vibráló illat az olasz reggelek friss levegőjének illatával, a mandarin, a rózsa és a pacsuli pazar aromájával. Tiszta luxus mediterrán stílusban.

ALettah

2018. január 10.

Ez a "fehérvirágos, pacsulis" illat kifinomult, érett, felnőtt változata. Nagyon szeretem. Elegáns, de nem hivalkodó, a jázmin és fehér viárgok után egy édes, lágy, meleg aura marad. Egyik legjobb Oriflame illat. Nem feltétlenül 35 pluszos illat, én a huszonéveim elejétől használom, de nem "csajszis", szóval inkább munkába, vagy olyankor, mikor odafigyeltem rá, hogy csinosabban nézzek ki, és ne épp pólóban-szandálban rohanjak kenyérért. Arra van a Summer White vagy a Midsummer Woman, ha már Oriflame :)
Emlékeztet a Gucci Rush-jára, persze nem annyira erős és nem annyira tartós - a Rush lerobbanthatatlan rajtam.
A klasszikus Giordani Goldnál sokkal kifinomultabbnak, elegánsabbnak érzem. Rajtam nagyon tartós, két fújás reggel és még este is érződik, ha valaki közel hajol hozzám, a ruhákba, sálakba pedig beleeszi magát. Nekem őszre-télre jön be, most jött el megint az ő ideje.
Most néztem utána, hogy Thierry Wasser munkája ez a remek Oriflame darab. Wasser úr pedig nagyon tud, olyanokat pl mint a Lancome Hypnose, vagy rengeteg Guerlain illat, pl a La petite Robe Noire meg a Shalimarok. Bizony bizony.
Update: Mivel ritkán használom, már több, mint hat éve megvan egy üveg. A parfüm színe átlátszóról sárgásra váltott, de az illata, minősége abszolút nem változott.
Sajnos a kedvesem "kiszavazta", egyszerűen nem bírja elviselni. Mikor próbából a Gucci Rusht is megszagoltattam vele, majdnem ördögűzőt hívott, szóval lányok, óvatosan azzal, hogy mi jön be a pasiknak :) Az ő ízlésük is olyan különböző, mint a miénk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Lina6

2017. május 31.

Nagyon különleges. Imádtam. 2 üveggel elhasználtam anno. Ma már a régi emlékek miatt nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 31.

Dorotea

2017. március 25.

Vibráló, pezsgő illat. Tényleg, olyan mint nyáron a reggeli napfény, ami még nem nagyon melegít, de már visszaveri minden, és ragyog. Vagy mint egy pohár pezsgő. Nekem túl életrevaló. Tartós térben és időben is, de anélkül, hogy nagyon rátelepedne a környezetre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 25.

egetoerika

2017. március 17.

Többnyire az én korosztályokban ajánlják itt is. Na ne már! Tömény, számomra semmi kifinomultság nem mutatkozik benne. Szimpla kölni, abból is a gyengébb fajta. Biztos van akinek jól áll, de az tuti nem én vagyok. És a kor ennek a viseléséhez nem ad okot. Szerencsére!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

kovtunde80

2016. augusztus 24.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. Kellemes az illata és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. Kellemes az illata és nagyon tartós.

Chata83

2016. augusztus 2.

Kaptam, egy olyan embertől, akinek nagyon jó orra van a parfümökhöz. Szerinte ez én vagyok. Szerintem is.
Akik gondolkodnak rajta: az én véleményem, hogy tartós, elegáns, nem a hétköznapokra való illat. A kor? Nem tiniknek való, de nem is csak az idősebbeknek. Erre szokták mondani, hogy tudni kell viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

pambeesly

2016. augusztus 1.

50-es csinos tanítónénis illat. finom illat, de olyan messze áll tőlem, mint makó jeruzsálemtől. abszolút érett nőknek ajánlanám, ott biztosan 10/10 a hatás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

dameliepoulain

2016. július 18.

Nagyon kellemes illat és tényleg nagyon tartós de számomra túl komoly ha lehet ilyet írni egy illatra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

adrica

2016. június 2.

Elég erőteljesen fűszeres, épp ezért nekem őszi-téli illat. Meg is őrülnék tőle nyáron, max. esős időben, amikor jól lehűl. Lent írták a Chasarel-Éden-t, a Bruno Banani-t, én még hozzá tenném a Chanel vonalat is a Coco-val és a Madmoiselle-lel. Pontosan a fűszeressége hozza ki ezeket a hasonlóságokat. Talán a szúróssága, vagy a vakmerősége ami miatt inkább szelídebb, lágyabb de ugyanúgy édes illatok mellett döntöttem és ez mindig háttérbe szorult. Kicsit fullasztó, rátelepedő. Hangulatában inkább borongós, melankolikus. Valami miatt még is tetszik, de nagyon nem fogy nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Lisbethh

2016. február 12.

Kolléganőm ilyen használ. Mikor először megereztem rajta, első kérdésem az volt hogy bruno banani parfümöt használ? Nagyon hasonlít az illata bb women parfümjere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Geraniol, Limonene, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.