Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ez a friss, élénkítő illat tökéletes a sportos, szabad lelkű férfiaknak. Az illatban rozmaring és tárkony keveredik egy csipetnyi mentával, valamint egy leheletnyi fás, ámbrás aromával.

➡️AKCIÓS⬅️Oriflame Glacier 100 ml
Ár: 1500 Ft , Eladó: bendi13
Állapot: kb 5 ml hiányzik, egyszer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel, postázom is, utánvét, utalás

abksb

2020. január 20.

Fiam használja, neki jól áll. Nekem kicsit túl édes egy férfiillatnak, jobban szeretem a sportos illatokat. Valami birizgálja az orromat, amikor befújja magát vele :) A tartóssága biztosan jó, mert amikor hazajön, akkor is érzem rajta, igaz, bőrközelibben már. (Szagoltam a piros párját, az kicsit jobban bejön.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Sebi

2017. szeptember 2.

Nem rossz! Hétköznapi illatnak tökéletes. Már régen nem használtam, de lehet fogok ismét venni egyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

zdoreebaba

2016. augusztus 27.

Bátyámnak vettem szettben a golyós dezodorjával együtt. Nagyon szereti használni. A haverjai és a csajok pedig imádják rajta, odáig vannak érte amikor ezt használja. Gondoltam magamban: Ez aztán jó választás volt!
Női szemmel, az én szemszögemből nézve ez egy igazán friss, savanykás, nyári illat, ami egy megszállott, sportos férfiaknak való. Számomra ez az igazi férfias, sportos, edzőtermi illat. Tartóssága pont megfelelő, olyan 15 órát biztosan kiáll. A csomagolása valóban egy gleccserhez hasonlítható. A kupakja nem a legtartósabb, egy idő után már nem lehet rendesen rányomni a tetejére, így elég kényes szállítani. Emiatt egy pont mínusz. Amúgy egy nagyon jó termék, ami tesóm személyiségéhez tökéletesen passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Macsek12

2016. július 23.

nekem az elején kicsit furcs volt ez az illat,olyan érzésem volt mitha nem is egy oriflames parfüm lenne,aztán mára hihetetlen megszerettem ezt az illatot,a párom használja ,nagyon tartós ruhán is,nyáron meg igazán felüdít a fullasztás helyett :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

VictoryFord

2015. november 3.

Szuper illat! Régen is nagyon tetszett,ezért megvettem a páromnak és neki is tetszik,szuper tartós is!
Igazi friss de szexis,férfias illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

Igazi friss de szexis,férfias illata van!

Nikita0828

2015. február 6.

Ezt is használja a barátom, hát elég régi illat, de nagyon szexisnek tartom. Ez is tartós kategóriába tartozik. Ő is szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Wattty

2013. december 13.

Ilyet rendeltem a vőlegényemnek. nagyon szeretem. Bár ha kicsit kivésbé lenne borsos az illata jobb lenne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

CocoSunrise

2012. december 8.

Nem rossz :) A párom nagyon szereti, Én a kicsit bonyolultabb illatokért vagyok oda, de nem bánom ezt sem rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

rencike666

2012. december 1.

Apumnak vettem egy üveggel még régen és imádta, csajozáshoz használta :) megint veszek neki mert szerintem is jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

azursatellite

2012. augusztus 25.

Olcsó volt, tetszett az illatosított oldal, hát megvettem, nagyon megérte. Jó az illata, hétköznapra tökéletes. Viszont, nem túl tartós, erre volt panasz, úgyhogy azóta utazik a táskában :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Citronellol, Geraniol, Citral
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.