Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

Aeroszol alapú szárazsampon Vitadry-komplex összetevővel. Használatával kevesebb alkalommal kell hajat mosni. A praktikus, hatékony spray eltávolítja a fejbőrről a felesleges zsiradékot, tisztábbá és frissebbé teszi azt. Mentolt, glicerint és E-vitamint tartalmaz.

Kiszerelés: 150 ml

Kise

2016. augusztus 29.

Nem kedvelem az illatát, a hatását meg.... hát azt hagyjuk. Nem hogy kitolja a következő hajmosást, hanem egyenesen előrehozza azt. Max. egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

T.Kiara

Korcsoport: < 18
2015. március 24.

Ez az első szárazsamponom és borzalmas! Nem tudom, hogy más szárazsamponoknál is így van-e de miután ráfújtam a hajamra úgy néztem ki, mintha korpás lennék. Használat után tele voltak a hajszálaim apró fehér darabkákkal. Lehet, hogy én rontottam el valamit, vagy rosszul használtam, de már többször is adtam neki egy esélyt és mindig hajmosás lett a vége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. március 24.

minimano81

2014. augusztus 15.

Nekem nem jött be, se hatásra, se illatra. A Schauma vagy Balea jobb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Nekem nem jött be, se hatásra, se illatra. A Schauma vagy Balea jobb termék.

Adnilem

2013. június 19.

Borzalmasan erős illata van, nem tetszik. Nem jöttem rá a nyitjára, mert ha sokat fújtam, még rosszabb lett a hajam, ha keveset, akkor volt némi változás, de nem elég. Eddig egyszer sikerült vele vállalható hajat varázsolnom. A babahintőpor jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 19.

HBrigi

2013. május 13.

Nem az igazi. Pár órás hatás, az sem 100%-os. Nekem a poros száraz sampon sokkal jobban beválik. 2-3 használat után ráadásul a fújókája is elromlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 13.

Kiwcsi

2013. március 12.

Ritkán használom, de akkor nekem megfelel amit tud. Nem látszanak fehér foltok, púderek, az illata is egész jó, egész vállalható hajat varázsol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 12.

Sorea

2013. január 28.

Én kifejezetten szeretem ezt a szárazsampont. Az illata tetszik, kb 2-3 nappal kitolja a következő hajmosás idejét. A hajtövemre szoktam fújni belőle, majd átfésülöm és egyáltalán nem látszik meg a sötét barna hajamban. Több flakonnal is elhasználtam már belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 28.

karakumsivatag

2012. december 25.

Nagyon ritkán használom, szükség esetén inkább összecsatolom a hajam. Nekem nem vált be. Nagyon erős illata van, ami órákig érződik a hajamon. Ráadásul nem is szívesen fújkálom a fejbőrömre azt a sok aeroszolt. Összességében inkább még ragacsosabbnak érzem a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 25.

Nessy

2012. július 3.

Nem olyan rossz ez! Nem púderes, ez nagyon fontos, nem látszik meg, kicsit frissebb tőle a haj, az illata is ezt az érzést erősíti. Azért látszik a különbség használat előtt és után, és néha bizony jól jöhet ha hirtelen el kell ugrani valahova egy "lusti" napon.:) Nem tudom még hány használatra elegendő, én mindenképpen csak vészhelyzetben fogok hozzányúlni, de akkor tényleg számít hogy legyen mihez...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

molnar.judit5

2012. június 28.

Nekem mindig van otthon,felfrissiti a hajam,nem azt mondom,hogy olyan mintha hajat mostam volna,de néha nagyon jól jön.Elhasználtam már egy pár flakont,de eddig sosem volt gond a fúvókájával,és az illatát is kedvelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL, Niacinamide, Panthenol

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.