Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2019. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

Erőteljes hatású sampon, amely ClariZinc-komplex-tartalmának köszönhetően szembeszáll a fejbőrön kialakuló pikkelyesedéssel, miközben nyugtatja az irritált fejbőrt. Szabályozza a korpaképződést, hatására a haj egézségesebbnek, tápláltabbnak látszik.

Kiszerelés: 250 ml

Timi584

2014. május 8.

Mielőtt megújították a csomagolást, és ez a képen látható kék volt, nagyon szerettem tényleg mindent lehozott. Viszont mióta ez a szürke van ( a csomagolással együtt maga a termék is megváltozott :( a régi fehér krémes sampon helyett most egy átlátszó zselé szerű ) százszor erősebb a korpám, mint előtte!! Borzasztó :((( Hajmosás utáni egy nappal már potyog :(( A 2 csillagot is csak azért kapta meg, mert a régi nagyon jó volt....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 8.

Borsolina

2013. november 13.

Utálom lehúzni ezt a sampont,mert tényleg bíztam benne hogy be fog válni..az első használat után eltűntette ugyan a korpát,istenítettem a sampont,volt örömóda,hálálkodás és minden ami szép és jó..:) Most viszont már a 2. és 3. használat után megállapítottam hogy sokkal inkább korpás a hajam mint előtte volt...anyukámnál szintén ez a helyzet.Szóval lehet bennünk van a hiba,de nekünk nagyon nem jött be sajnos.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

molnar.judit5

2012. szeptember 19.

Én is csak dicsérni tudom,a férjemnek teljesen eltüntette a korpát,azóta csak ezt hajlandó használni,pedig jó párral próbálkoztunk.Azóta ajánlottam a kolléganőmnek,és neki is bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

onecrimsonnight

2011. december 28.

Mivel a Pantene korpásodás elleni samponját már nem lehet kapni, ezért ez vettem meg, hátha jó lesz. Nagyjából bevált, a korpát tényleg eltávolítja, viszont nem volt tőle olyan puha hajam, mint a Pantene-től.

Update: Már használom pár hónapja, és eddig ez a sampon viszi a prímet: a korpát teljesen eltüntette, szép fényes a hajam a használata után és viszonylag lassabban zsírosodik.Szóval megérdemli azt a hiányzó egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract