Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kvicky1987, Módosítva: 2015. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Könnyed, hatékony hajkondicionáló spray, amely VoluMax-összetevőjének köszönhetően megakadályozza a haj lelapulását.

Ancsuh

2014. február 3.

Szerintem semmit nem csinál. A felénél anyukámnak adtam neki lelapuló és vékony szálú haja van. Neki is is olyan volt, mint halottnak a csók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 3.

Yza

2014. február 3.

Sok reményt fűztem hozzá, de nagyon megbántam. Semmi más nem történt, csak annyi, hogy ragadt tőle a hajam, majd másnap úgy néztem ki, mint aki 2 hete nem mosta meg... Ilyen fújós tömegnövelő-dúsító cuccból nekem eddig a Sanara folyékony haj vált be, amit legnagyobb sajnálatomra kivontak a forgalomból. :( Azóta keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

mercimacsek4

2014. január 30.

Egyszer vettem és egyátalán nem vált be. Első 3-4 alkalommal még használt de utána még jobban leleapította a hajam és tapadt,gubancolódott, szöszösödött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Lilla91

2013. október 4.

Nagyon nagyon jó :) eddig ez az első hajápolóm ami segít a kifésülésben de azért kicsi tartást is ad. Ezerszer jobb mint bármelyik gliss kur hajápoló, mert nem zsírosít és nem puhítja halálra a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

treszi92

2013. május 13.

Szeretem mert nem kell belőle sok , pár fujás is elég a majdnem derékig érő hajamra , jó az illáta , nem bántam meg hogy megvettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

hunci07

2013. március 2.

Nekem kb. derékig ér a hajam vagy egy kicsit hosszabb és nem csak selymes és jóillatú lett tőle a hajam, hanem a töveknél emelt is rajta sőt a vége kevésbé töredezik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

bandita

2013. február 23.

EZ MINDEN PÉNZT MEGÉR :D
Nemrégiben rövid bubit vágattam, de mielőtt megtettem volna, hetekig hordtam a fejemen a majdnem vállig érő, dühítően laposka, ezer forgóval díszített, vékonyszálú hajzatomat. Azon nők táborába tartozom, akik szeretik, ha minden szál tökéletes, amellett dús hatású, egészséges tapintású a hajkorona.
Fodrász előtt három nappal én ezzel a csodával olyan szintű változást voltam képes eszközölni saját két kezemmel a fürdőszobában, hogy kilépve a "na milyen lett?"-kérdésemre a párom a "jaj de szép gombafelhő" minősítést adta mosolygós szemekkel.
Magam is hosszasan gyönyörködtem a fényes, laza, dús fürtökben, és komolyan fontolóra vettem, hogy lemondom a fodrászt is.
Persze nem tettem :)
Azóta elégedetten használom az új hajamra is, de piszkál a megválaszolatlan kérdés, vajon mit tud művelni egy derékig érő hajzuhatag esetében.

Ez a termék a lehetőségek tárháza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 23.

EZ MINDEN PÉNZT MEGÉR :D
Persze nem tettem :)

Ez a termék a lehetőségek tárháza.

hunci07

2013. január 27.

Én szerettem és kellemes az illata. Sőt még volt szobatársam is használta dugiban, csak azt vettem észre, hogy egyre kevesebb, mikor nem használtam. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Hiroki

2012. szeptember 26.

A kevesebb több alapon érdemes alkalmazni. Oriflame honlapon írták, hogy "összeragasztotta" a hajukat vagy kócosságot okozott... én ilyet nem tapasztaltam, de ez nyilván egyénfüggő. Tényleg jó az illata és könnyű alkalmazni, a hatást illetően pedig én megfelelőnek találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Yndre

2012. március 21.

Nekem semmit sem ért, pár alkalommal használtam. Az illata jó, de csak e miatt nem használom. Szerintem pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-8