Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kvicky1987, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Samponok

Ez a különleges hatékonyságú sampon VoluMax-összetevőjének köszönhetően szálanként kelti életre és dúsítja a vékony szálú, lelapuló hajat.

Alexíta7

2013. június 11.

az első hajmosásoknál nagyon jónak bizonyult, de aztán megszokta a hajam és nem volt olyan jó a hatása. cserélgetve használtam egy másikkal, nem hiszem hogy veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

kitti861106

2013. május 1.

Anyukám rendelte magának ezt a sampont, de nem vált be neki. Szállt összevissza, és állástalan, ápolatlan hatást keltett a haja utána. Pedig neki pont vékony szálú haja van. Gondoltam kipróbálom az én dúsabb, szárazabb hajammal mit kezd, nekem nagyon szép lett tőle a hajam, de a dúsító hatását én sem érzékeltem.

Kb egy hónap használat után elkezdett korpásodni tőle a hajam. Általában mindig másfajta sampont veszek, de ilyen még sosem fordult elő. Így a múltkori 4 csillag után, most már csak kettőt adok neki...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

OOKakadu

2012. december 26.

A dússágon tényleg nem sokat segít, de szép fényes lesz tőle a hajam, és mégsem zsírosodik hamar. Nekem a habzással nincs gondom, és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

kvicky1987

2011. augusztus 10.

Karácsonyra kaptam, azóta használom, vegyes eredménnyel.
Kétszer kell vele hajat mosni, hogy hasson, mert elsőre alig habzik.
Az illata jó, bár nem érzem dúsabbnak tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

Karácsonyra kaptam, azóta használom, vegyes eredménnyel.
Kétszer kell vele hajat mosni, hogy hasson, mert elsőre alig habzik.
Az illata jó, bár nem érzem dúsabbnak tőle a hajam.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.