Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. október 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

A könnyű szérum fehér gyöngyrészecskéket tartalmaz, amelyek fokozzák a világosbarna és a szőke haj fényességét. ProShine System-összetevőt tartalmaz. A szérum egészségtől ragyogóvá teszi a világos hajat.

Kiszerelés: 50 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

karakumsivatag

2012. november 30.

Nekem is van. Egyszer volt egy olyan hajlakkom (talán Wella), amitől a melírozott tincsek tényleg szó szerint ragyogtak. Valami ilyesmire számítottam. Picit ettől is fényesebb lesz a hajam, de én többet vártam tőle. Amit talán pozitívum, hogy nem zsírosította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 30.

2012. október 26.

Nagyon szeretem az Oriflame termékeket, de ez nem lesz a kedvencem. Kb. ezer Ft-ért vettem, nagyon pici kiszerelés, nincsenek benne csillámló részecskék, csak egy fehér alkoholos krém, ami a hajammal kb. nem csinál semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.