Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

A NutriRepair-rendszer részét képező hajmaszk különleges, regeneráló hatású összetevőinek és shea-vaj-tartalmának köszönhetően táplálja, védi és ragyogóvá varázsolja a hajat.

Orsyna

2013. május 12.

Update: Hajkiegyenesítés után nagyon száraz lett a hajam olyan mint a seprű.:S
Rákentem ennek a sárga Hairx hajpakolás felét és rajtahagytam egy órán keresztül.Utána lemostam tényleg hatott puhább lett a hajam és nem olyan száraz és sprőd mint volt.Máskor is nem vízes hajra fogom kenni és rajtahagyom sokáig.Utána még tettem rá hajvégápolót is ebből a fajtából.Jók ezek a termékek.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 12.

Update: Hajkiegyenesítés után nagyon száraz lett a hajam olyan mint a seprű.:S

noxibaba

2012. augusztus 24.

Két nyáron keresztül használtam. Én nagyon szerettem. Könnyű volt használni, jó volt az illata. Jó tapintású volt utána a hajam, sokáig megmaradt az illata. Nem viselte meg annyira a nyári fürdőzés, a napsütés a hajamat használat után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

biondi

2012. augusztus 22.

Nekem nagyon rossz, ragacsos tapintású lett tőle a hajam, egyáltalán nem ápolta, sőt, olyan érzés volt, mintha inkább rontott volna rajta. Az illata viszont jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

CocoSunrise

2012. augusztus 15.

Általában a festett hajra való HairX maszkot használom, de gondoltam most kipróbálok valami mást és ebben sem csalódtam! Puhává, könnyen kezelhetővé varázsolta a hajam ( vékonyszálú zsírosodásra hajlamos, de töredezett száraz végű ) és ami nálam nagyon fontos: nem zsírosította.
Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Csak ajánlani tudom!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.