Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hajápolók

Tápláló, öblítést nem igénylő szérum, amely csökkenti a hajvégek töredezettségét. Argánolajat tartalmaz, amely táplálja, kondicionálja a hajat és ápolja a töredezett, száraz hajvégeket.

Kiszerelés: 30 ml

lecsapaketchup

2018. június 30.

Még csak egyszer használtam, de nagyon sima és puha lett tőle a hajam. Nem zsírosította be a hajam, ami nálam csoda, mivel könnyen zsírosodik minden hajkencétől. Az illata olyan fodrászos. xD Összességében nekem nagyon tetszik, aztán majd meglátjuk a továbbiakban, hogy fog funkcionálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Lizinka

2018. június 15.

Az egyik legjobb illatú hajolaj, azok közül ,amiket eddig használtam , szerintem teljes áron kicsit drága,de akciósan simán megéri megrendelni, hiszen megfelelően ápolja a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Szotymoty

2018. június 2.

Sziasztok! Nekem szép fényes tőle a hajam úgy másfél napig. Kevésbé nem toredezik a hajam tőle de csodaszer nem létezik. Amikor észreveszem, hogy már nagyon törik sajnos akkor kezdem el a használatát amikor már ollora lenne szükség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Celesty

2018. március 27.

Akciósan vettem, az első hajolajam! :) Nekem nem ragadt tőle a hajam, sem a kezem, nem hagyott zsíros érzetet, és hamar beszívta a hajam. 5 csillag :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

bubilany

2017. november 22.

Egyáltalán nem jött be, ragacsos lett tőle a hajam és összeállt, ezen kívül még szárított is. Kuka

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

mLK235

2017. május 15.

Pontosan olyan érzésre, mint az avon bármelyik hajvégápolója, csak ez sokkal töményebb használatkor.
Akinek töredezett a haja az inkább vágasson belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 15.

Akinek töredezett a haja az inkább vágasson belőle.

IldiWolford

2017. április 9.

Sokkal többet vártam tőle. Nem vészesen töredezett a hajam, de így sem. Azert kap 3*ot mert puhább lesz tőle a hajvégem és az illata nagyon jó, de arra amire kitalálták sajnos nem jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Feino

2017. január 6.

Nagyon finom illata van, amit egész nap érezni lehet. Annyira nem igénybe vett a hajam, nem töredezett, csak szimplán ápolást akartam a hajamnak és hogy egészségesebben nézzen ki. Aznap amikor használom pár órán keresztül látványos hatása van, de hamar elmúlik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

TothBia

2016. december 17.

Szeretem ezt a terméket, bár hatása csak ideiglenes.
Felkenés után puha tapintású és finom illatú lesz a hajam, de nem hosszú távon.
Száraz és nedves hajra is egyaránt használom.
Már több üveggel is elhasználtam belőle és továbbra is újra fogom venni.
Aki nem azt várja el egy terméktől, hogy új hajat varázsoljon neki, hanem egyszerűen csak ápoltságra és puha tapintásra vágyik annak szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Szeretem ezt a terméket, bár hatása csak ideiglenes.
Felkenés után puha tapintású és finom illatú lesz a hajam, de nem hosszú távon.
Száraz és nedves hajra is egyaránt használom.
Már több üveggel is elhasználtam belőle és továbbra is újra fogom venni.

nina172

2016. november 11.

Borzasztó állapotban volt a hajam. A töredezett hajvégeket nagyon jól karban tartja. Az olajos állaga felkenés után nagyon táplált és egészéges végeredményt nyújt. Az isteni illata pedig még órákkal később is jól érezhető a hajon. Nagy kedvenc. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol