Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2020. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

Ez a csábító illat a virágok és a vizes jegyek aromájával bűvöli el viselőjét. A fejjegyben a bergamott és a narancsvirág násza jelenik meg, a szívjegyben a titokzatos tiara virág tündököl, az alapjegyben az édes vanília lép frigyre az érzéki pézsmával. Egy tökéletes, harmonikus illat.

Fejjegy: bergamott, narancsvirág, vizes jegyek

Szív: tiara

Alap: édes vanília, pézsma

Eszter0702

(!)
2016. július 26.

Nekem van benne valami ami par perc utàn el kezd irritalni...ellenszenves illattà teszi. A golyosdeòjàtòl meg viszketek...soha többè!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 26.

MayaBaba

2016. április 27.

Egyáltalán nem tartós illat, semmi különleges nincs benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Egyáltalán nem tartós illat, semmi különleges nincs benne.

Jenniii92

2015. március 1.

A mamámnak van ilyen, szerintem nem valami jó az illata, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

A mamámnak van ilyen, szerintem nem valami jó az illata, nekem nem jött be.

babuka99

2015. február 7.

Nekem tettszik, rajtam tartós és különösen finom is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 7.

Nekem tettszik, rajtam tartós és különösen finom is.

jutkaci

2015. február 4.

A golyós deo-t kaptam meg ajándékba, és nagyon tetszett az illata. Annak hatására vettem meg az edt-t. Hát nem az igazi. Nem tarós, és valahogy nem illik hozzám, de azért elhasználom. nekem kicsit vizes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

Cu2tka-baba

2015. január 7.

Nekem is fellángolás volt. Vettem 2 őt egyet ajándékba. Bnőm imdája én egyszerűen nem tudok túllépni a kókuszos illaton... Még nem fújtam magamra.... Lehet ezt is elajándékozom:D Számomra pénzkidobás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

Csokoládé

2014. szeptember 10.

Én nagyon nagyon szeretem és szerintem az illata is tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Én nagyon nagyon szeretem és szerintem az illata is tartós.

rhinestone

2014. szeptember 7.

Huhh, hát ezt eltalálta az Oriflame rendesen, imádom!! Fém + falszag, ez a kettő volt ami először beugrott, amikor megszaglásztam. :D Nyilván ez csak az én bizarr asszociációm eredménye, mindenesetre engem megvettek kilóra ezzel az illattal, egyetlen szépség hibája a dolognak, hogy egyáltalán nem tartós..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

necra

2014. július 23.

Nekem nem sikerült összebarátkoznom vele. Megy ajándékba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

Nekem nem sikerült összebarátkoznom vele. Megy ajándékba.

Eszty

2014. július 22.

Nagyon jó az illata, de nem tartós. Fél óra múlva már semmi sem érződik. De az illat valóban nagyszerű :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.