Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: matine91, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. május 13.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Hidrogén-peroxidot tartalmazó körömfehérítő.

atizka62

Korcsoport: >54
2017. május 19.

Ez egy szuper termek volt. Sajnos már nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 19.

Ez egy szuper termek volt. Sajnos már nem kapható.

Lilla91

2014. február 20.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de teljes csalódás. Az év 90 százalékában sötét körömlakkokat használok és hiába van többféle alaplakkom a körmöm mindig sárgára elszíneződik. Gondoltam megveszem mert ha mindig lepolírozom a körmöm felületét akkor nem marad köröm :)
na ezt a szert rátehetem napi százszor, rajta hagyhatom órák hosszat, a körmöm akkor is citrom sárga marad. Teljes pénzkidobás :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

foxgirl

2013. augusztus 4.

2 fokkal világosabb árnyalatú lett használata után a körmöm. Általában sötét színű lakkok lemosása után használtam, azoktól szokott sárgásabb lenni a körmöm. Ami miatt 3 csillagot kap tőlem, az az, hogy csak a felét tudtam elhasználni, mert menthetetlenül beszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.