Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2014. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

molnar.judit5

2012. augusztus 7.

Ezt a tusfürdőt a sógornőm passzolta át nekem,mivel ő nem használhatta,mert az öcsémet irritálta az illata.Nekem viszont tetszett,olyan púderes,parfümös az illata,finom selymes tőle a bőr.Csak az összetevők miatt 4 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

trisztan

2012. július 2.

Meglepően bejött az illata, annak ellenére, hogy ezek a túl nőcis dolgok nem szoktak mindig beválni. A kézkrémet is nagyon szeretem a termékcsaládból. Kár, hogy ez sem lett állandó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 2.

nobilissima

2012. július 1.

Karácsonyra kaptam és azóta csak párszor használtam, mert egyszerűen annyira tetszik az illata, csomagolása meg mindene, hogy félek hamar elfogy. Nagyon selymes érzést hagy maga után, imádom. Ha elfogy tuti fogok mást tenni a dobozába. :) Egyedül az összetevők miatt kap négyest. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Blame

2012. május 28.

Az illata kellemes. Kicsit olyan parfümös. Ezek mellett pedig jól habzik és egyáltalán nem szárítja a bőrt. Hanem inkább olyan selymes hatást kelt. Viszont az összetevői nem a legbiztatóbbak. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.